Emma Watson je Super Cool Louis Vuitton šaty je ešte lepšie od Späť

Obsadenie pripravovanej live-action verzie Kráska a zviera začali svoju tlačovú prehliadku za veľmi očakávaný film v Paríži včera a štýl Emmy Watsona je (neprekvapujúco) už zastaviť prevádzku.

Herečka sa zúčastnila fotokopie pre film v hoteli Meurice v mestu Svetlo dnes, a ona otočila hlavy v príliš chladnom Louis Vuitton čísle, ktorý vyzeral ešte lepšie od chrbta. Jej kráľovské modré šaty predstavovali na jednom ramene červené popové šaty, unikátne čierne kožené rukávy, sexy otvorené chrbát a štrbina s vysokým stehno, ktoré dávajú pozornosť na 26-ročných šikovných čiernych topánok. Vytvorila si vlasy v podráždenom vzrušení a udržala si make-up jednoduché.

Emma Watson Beauty and the Beast Photo Call - Embed
Bertrand Rindoff Petroff / Getty

VIDEO: Pozrite sa na oficiálny trailer pre Kráska a zviera

 

Ale to nebola jej jediný výherný súbor. Včera v noci sa zúčastnila prvého verejného premietania filmu, ktorý mal ohromujúci kvetinový bustier, šarlátové červené krídlo a orezané nohavice z Oscara de la Renta.

Dnešný večer bol prvýkrát verejné premietanie @beautythetheast! Boli sme tak šťastní, že sme prekvapili publikum v Paríži a osobne povedali “bonjour”, hlavne preto, že je to krajina, kde bola vytvorená, a miesto narodenia Belle ������ Laura Kim a Fernando Garcia, noví spoluzakladatelia spoločnosti @ oscardelarenta, vytvoril tento Jacobian kvetinový vyšívaný duchesse saténový bustier s organickým hodvábnym farebným krídlom a organickými vlnenými nohavicami ako súčasť svojej prvej zbierky. Celý pohľad bol vyrobený in-house v NYC ateliérovi Oscar de la Renta ❤ @burberry čerpadlá ručne vyrobené v Taliansku s organickým hodvábom. Módne info overené @ecoage #ecoloves

Príspevok zdieľaný spoločnosťou The Press Tour (@ the_press_tour)

Watsonová zdôraznila obidve vyhliadky na svojom novom účte Instagram, The Press Tour, kde dokumentuje ekologický vzhľad, ktorý nosí počas reklamných cyklov pre živé vystúpenie Kráska a zviera film.

Dnes bol skvelý deň rozhovorov, tlačových konferencií a filmových snímok za @ bezdomovcov a divočiny vo Francúzsku. Vyrazili sme zo zálohy a na strechu hotela, aby sme zachytili tieto zábery proti prekrásnemu panorámu Paríža. Vlastné šaty @louisvuitton navrhnuté @nicolasghesquiere. Šaty sú Newlife recyklovaný polyester vyrobený z použitých plastových fliaš. Tie sú získané, mechanicky spracované a previazané na priadze v Taliansku s plne vysledovateľným dodávateľským reťazcom. To šetrí energiu a znižuje emisie CO2 v porovnaní s vytváraním úplne nového polyesterového vlákna. Rameno pásky bolo vytvorené v uhlíkovo neutrálnom mlyne. Šaty potvrdené @ecoage #ecoloves

Príspevok zdieľaný spoločnosťou The Press Tour (@ the_press_tour)

súvisiace: Emma Watson sa obávala, že Belle môže mať Štokholmský syndróm

Viac informácií o štýle Emmy nájdete v novom účte Instagram na aktualizácie módy z turné pre tlač.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 + = 44

map