Emma Watson Kicks jej štýl Street Street až Notch Slip-na Sneaks

Máme veľké kop z posledného vzhľadu Emmy Watsona. Nielenže vyzerala rozkošne a (dve prídavné mená, ktoré zriedkakedy idú ruka v ruke), ale bez námahy odtiahla trendy kombinézy a spôsobila, že je nositeľná vrstvením svojho čierneho páru (jej sú podľa rámu Denim, 300 dolárov, net-a-porter.com) -down, manžety lemov a športové nejaké chladné kúsky na utesnenie obchodu.

Našiel

Kopírujte @ elegantný uličný štýl EmWatson, ktorý začína týmito @VinceSays slip-ons.

Tweet Toto!

Ale znova, tie záludky môžu robiť akýkoľvek súbor nekonečne chladnejší. Ako zdokonalená verzia topánky slip-0n korčuliari, táto dvojica obsahuje všetky správne aktívne prvky, vrátane perforácie podobnej sieťovine, ľahko sa opotrebiteľných strešných panelov a hrubých gumených podrážok, ktoré sú obalené bohatou ultra-luxusnou nubukovou kožou. Značka, ktorá je zodpovedná za toto zobrazenie elegantného atletika? Sneaker “Blair” je podľa súčasnej značky Vince a je k dispozícii za 195 dolárov v čiernej a taupe na vince.com a neimanmarcus.com. Noste vaše spárované s skinnies (alebo kombinézy, ak ste tak naklonený) a s krátkymi štyrmi, keď teplejšie štrajky počasie.

Emma Watson Vince Sneakers 2
Zdvorilosť Foto

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 + = 26

map