Emma Watson prináša v jednom dni impaktný prejav a dva sofistikované oblečenie

Emma Watson potrebuje tvoju pomoc – potrebuje každú pomoc. V sobotu krása brunetky narazila na titulky, keď v rámci kampane HeForShe, ktorá bola prvým svojho druhu v rámci Organizácie Spojených národov, vydala obrovsky sa pohybujúci prejav ako veľvyslanec OSN pre dobrovoľníkov. Bola to výzva na ukončenie rodovej rovnosti, a preto musia byť obaja muži aj ženy obhajcami zmien.

“Uvedomil som si, že boj proti ženským právam sa príliš často stáva synonymom nenávisti človeka,” povedal Watson. “Ak existuje jedna vec, ktorú viem v istej miere, je to, že sa to musí zastaviť.Feminizmus podľa definície je:” Viera, že muži a ženy by mali mať rovnaké práva a príležitosti.To je teória politického, ekonomickej a sociálnej rovnosti pohlaví. “

Jej mohutné slová mohli s nami rezonovať, ale rovnako silná šatníková voľba. Na sebe mala šedo-šedú šatku Dior (ktorá bola doplnená šperkami Eva Fehren a spojkou Mary Katrantzou), ktorá bola v mnohých ohľadoch elegantná, s ostrým krajčíkom, asymetrickým lemom a kovovým pásom. Vzhľadom na túto príležitosť jej výber sartorov bol neuveriteľne sofistikovaný a úprimne povedaný, na mieste. Konzervatívni, áno, ale aj obdivuhodne silní a slušní.

Pre vedľajšiu večierku HeForShe VIP Watson pokračovala vo svojej sofistikovanej pruhoch s čiernym stredným dizajnom Bossu, ktorý sa na chrbte a sukne chválila jemnými a prichystanými šermiami. Pridáva záujem o zlaté náušnice Jennifer Fisher a obruč, hravú smaragdovú zelenú spojku M2Malletier s vrcholovou rukoväťou, čerpadlá Roger Vivier a odvážny červený ret. ohromujúci!

Ak ste to vynechali, pozrite si Watsonovu reč nižšie a potom sa pozrite na jej najlepšie štýly momenty, na a mimo červený koberec.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 − 12 =

map