Emma Watsonova loptová šatka má zvyky po celom svete

Emma Watson vie, ako odobrať šaty z dráhy naozajstným spôsobom, ako dokazujú jej neuveriteľné šaty Dior. Pondelok herečka odniesla dielo na udalosť v Londýne počas nej Kráska a zviera tlačová prehliadka.

Šaty bez ramienok, slonoviny a A-line od diorskej jarnej výstave Haute Couture v roku 2017 predstavujú rôzne ilustrácie v podobe dudlíkov, ako je strom a korene na jej živote, pár rúk na prednej strane sukne a váhy nakreslené mraky na zadnej strane sukne. 

Emma Watson Dior Dress - Embed
David M. Benett / Getty

Watson ľahko prístupný jednoduchým náhrdelníkom strieborného reťaze a niekoľkými jemnými krúžkami. Nosila vlasy vytiahnutá späť do trochu chaotického hrnca, obliekla prirodzený make-up očí a jemný ružový ret. Princezná vibruje celú cestu. 

VIDEO: Kráska a zviera Oficiálny trailer USA

 

Ako premiérový dátum pre Kráska a zviera blíž, dúfame, že uvidíme Watsona v mnohých ďalších šatách a šikovných šatách počas svojej prehliadky. Vzhľadom na toto nádherné číslo Dior očakávame skvelé veci Harry Potter herečka.

SÚVISIACE: Pozrite sa na Emma Watson Take na módny priemysel v boji za rodovú rovnosť 

Kráska a zviera hity divadiel 18. marca. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 3

map