Emmy Rossum na jej závislosť od očného krému: “Je to moja verzia Windexu”

S našou aplikáciou očného krému dvakrát denne sme viac než usilovný, ale to je pravdepodobne rozsah našej lásky k produktu. Nie je to tak s Emmy Rossum, ktorá bez váhania označuje očný krém (Restorsea, byť presná) ako jej kozmetický produkt pre čokoľvek a všetko. “Rád používam krém na oči ako balzam na pery, ako kutikulový krém, niečo naozaj, pre extra hydratáciu po celú dobu,” hovorí výlučne InStyle.com. “Je to moja verzia Windexu, ako v Môj veľký tuk grécky svadobné- vylieči všetko. “

Všetci srandujú stranou nestoudný herečka je vecná vec, pokiaľ ide o očné krémy a mnohé výhody. “Myslím si, že oblasť očí je najcitlivejšia a to je miesto, kde sa najskôr prejavujem únavu v malých jemných líniách a pokrčení,” pokračuje. “Chovám to v mojom chladničke a dávajú to na prvú vec ráno, cestujem s očným krémom po celý čas.” Vďaka spoločnosti Rossum sa pozeráme na očné krémy v úplne novom svetle.

VIAC• 10 zimných krásy musí mať • zimné šetriče kože, aby vás z Drab do Fab • Emmy Rossum to najlepšie vyzerá niekedy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 3 =

map