Emmy Rossum odhaľuje, čo “skutočne váži” po kontroverznom postave Kim Kardashian

Existujú kopa veci, ktoré chcú lepšie ako “hubené” pocity – tiramisu, pre jedného – ale pokiaľ ide o množstvo na stupnici, mnohí sú oslepení pocitom iracionálnej konkurencie.

Tento predmet vyvolal minulý týždeň nejaký zvuk v komunite celebrít, keď videoklip Kim Kardashian, ktorý dostal komplimenty zo svojich sestier na svoju váhu (“mám až 119 libier!”), Rýchlo vyčerpal sociálne médiá.

Brooklyn Nine-Nine hviezda Stephanie Beatrizová tvrdila, že pripomienky jej spustili, odhaľujúc strašný čas v jej živote, že dosiahla Kardashianovo číslo na stupnici.

Nestyda je Emmy Rossum podporil Beatriz, písal: “Jediný čas, keď som mal 119 libier, bol keď som mal MONO.”

O týždeň neskôr chodí Rossum na prechádzku.

Emmy For Your Consideration Event For Showtime's 'Shameless' - Arrivals
Rod Eckenroth / Getty Images

31-ročná poslala v stredu tajomný Instagram, čítala: “Chcete vedieť, čo vážim?” A poradiť nasledovníkom, aby sledovali jej príbeh IG.

“Napísali ste niekedy do google:” Čo znamená [vložiť meno herca / model / celebrity] váhu? “Nasledoval nespočetné hodiny porovnávania a zúfalstva?” Rossum napísal na jej príbeh.

Emmy Embed
Instagram / Emmy

“Počas môjho života mi mierka povedala, že som získal a stratil a získal a stratil som. Niekde v rozmedzí 20 libier. Ale ten kus kovu naozaj nevie. Tu je to, čo skutočne vážim, “pokračovala.

Emmy Embed
Instagram / Emmy

Nasledujúca snímka nesie fotografiu Rossumu s oblečením na cvičenie, niekoľko slov a slovných fráz preškriabalo obraz: “3 najlepší priatelia od materskej školy”, “židovskí a hrdí”, “jedno šťastné manželstvo”, “nespočetné hodiny terapie”, “100 + hodiny televízie “, okrem iného.

Emmy Embed
Instagram / Emmy

Rossová koláž IG je súčasťou hnutia “I Weigh”, ktoré ženám povzbudzuje k tomu, aby sa videli viac ako početné. Jej sestra na obrazovke Emma Kenney nasledovala Rossumovu čoskoro krátko po tom, čo vyslala #webovú fotografiu svojej vlastnej.

Ďakujem @emmakenney ���� #iweigh #fuckingkg

Príspevok zdieľaný spoločnosťou I Weigh (@ i_weigh)

SÚVISIACE: Emmy Rossum volal Kim Kardashian pre tie kontroverzné chudnutie komentáre

Samozrejme, to nie sú len celebrity, ktoré sa dostávajú k pozitívnej výzve. Ženy po celom svete sa pripájajú a ich počet sa bude naďalej zvyšovať.

#iweigh #fuckingkg

Príspevok zdieľaný spoločnosťou I Weigh (@ i_weigh)

#iweigh #fuckingkg

Príspevok zdieľaný spoločnosťou I Weigh (@ i_weigh)

#iweigh #fuckingkg

Príspevok zdieľaný spoločnosťou I Weigh (@ i_weigh)

Ospravedlňujeme sa, výzva “V mojich pocitoch”, korunujeme # IWeigh vládnuce sociálne médiá hnutia v lete 2018.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − = 76

map