Emmys Nominee Ellie Kemper “Daj do žiadosti” sedieť vedľa Beyoncé

Nerozbitná Kimmy Schmidt hviezda Ellie Kemper môže byť nominovaná na vynikajúcu hereckú herečku v komediálnom seriáli v roku 2016 Emmy Awards, ale je to rovnako veľa fanúšikov Beyoncé fanúšikov ako my ostatní. Nová mama kráčala po červenom koberci v ohromujúcom žltom Jenny Packhamovom šate a odhalila svoju prvú žiadosť ako kandidáta na Emmy: sedieť vedľa Beyoncé.

“Dostal som žiadosť. To bola prvá vec, ktorú som urobil, keď som sa dozvedel, že som bol nominovaný, “vtipovala E!. Šikovný spevák je tiež vyznamenaný za cenu za výnimočnú režisérsku špecialitu pre jej vizuálny album, Limonáda.

LOS ANGELES, CA - SEPTEMBER 18: Actress Ellie Kemper attends the 68th Annual Primetime Emmy Awards at Microsoft Theater on September 18, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Mazur/WireImage)

Ellie Kemper v klenotoch Jenny Packham a Neil Lane.

Kevin Mazur / WireImage

Kráľovná Beyová nie je v poslednej dobe jedinou vzrušujúcou časťou života Kempera: Narodila sa už v lete v lete na svoje prvé dieťa, chlapec. “Vieš, mení sa život. Všetko sa okamžite zmení. Žiadny spánok a veľa mlieka, “vtipkovala panička. “Je neuveriteľné, ako rýchlo a okamžite sa zmení. Ste tehotná jeden deň a máte ďalšie dieťa. Je to vyvážený akt. “

VIDEO: Pozrite sa na hviezdy na červenom koberci Emmys

Zatiaľ čo herečka pripúšťa, že to ešte nezačala, pozná niekoho, o ktorom si myslí, že bude robiť skvelú prácu ako matka: jej postava, Kimmy Schmidtová. “Myslím, že by bola veľmi optimistická a húževnatá mama. Myslím, že tieto nespokojné noci vydržia oveľa lepšie ako ja, “povedala. “Naozaj si myslím, že v jej mantre je nejaká hlboká múdrosť, ktorá má veci za sebou 10 sekúnd naraz.”

SÚVISIACE: Pozrite sa na najhorúcejšie vyzerá z ceny 2016 Emmy Red Carpet

Nemohli sme byť viac zamilovaní do tejto relatívnej hviezdy. Pozrite sa na ďalšie najhorúcejšie vyzerá z červeného koberca Emmys v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 79 = 82

map