Empire Premieres Tonight: Star Grace Gealey vám dáva päť dôvodov, prečo sa budete vzrušovať

ak veselí dať pop remixy v televízii a Nashville potom krajina ríše preberá svet hip-hopu. Nová hudobno-poháňaná show dnes večer premieta na Foxe, a je to povinné dostať vaše nohy poklepaním úplne novým spôsobom. Výstava sa zameriava na Lucious Lyon (hral Terrence Howard), hudobný magnát v čele Empire Entertainment a jeho nadradená rodina, ktorá mu pomáha spustiť label. Má všetky prvky hit-hodný drama, kompletné s manželkou čerstvé von z väzenia (Taraji P. Henson), traja synovia, ktorí pracujú v podnikaní, a úžasný soundtrack produkovaný Timbaland.

súvisiace: Downton Abbey Vrátia sa: Roaring 20s dostávajú Randy

Nezabudnite: Breakout hviezda Grace Gealey, ktorá hrá Anika Gibbonsová, šéf A & R pre spoločnosť, rovnako ako Lyonsova priateľka. Chytili sme sa s Gealey, keď sa zastavila V štýleV nedávnych kanceláriách v New Yorku a ona nám dala veľa šťavnatých deetov o tom, čo môžete očakávať. Tu je päť vecí, ktoré chce Gealey vyskúšať počas dnešnej premiéry.

1. Hudba

“Celá hudba je originálna,” povedal Gealey. “Všetci idú do štúdia a robia svoju vec, a predčasne ju nepočuť. Dokonca aj keď nie ste na hip hop, nemôžete sa to páčiť, “dodala. “Je to tak dobré.”

2. Vražedná skriňa

Popísala jej charakter ako “veľmi dnes a módny dopredu”, Gealey si užíva skriňu Anika. “Má Gucci, Tom Ford a Fendi, má Louboutins, Valentinos a Manolo Blahniks,” povedal Gealey. “Je divoká – mám rád, ako budem žiť v živote?”

010515-grace-grealy-1-480.jpg
Alex pobyt pre InStyle.com

SÚVISIACE: Pozrite sa na Maisie Richardson-Sellers, najnovšiu tvár na Originály

3. Šípky

Je to len fit, že nemesis Gealey charakter je manželom jeho bývalá manželka, Cookie (Henson). Ale zatiaľ čo pár sa rozptyľuje na obrazovke, po ukončení rolovania fotoaparátov ho potrasia. “Niečo sa dostane do scény a potom hovoria” Cut “, a poviem:” Hej, dievča! Sme dobrí, “povedal Gealey. “Robíme vtipy. Je to skvelý partner, a je zábavnejšie, ako čokoľvek, aby s ňou urobili tieto scény. “

4. Mnoho strán Terrencea Howarda

“Je to veľmi milostivý a súčasný partner,” povedal Gealey o práci s Howardom. “Len počkajte a uvidíte – bude to šok. On a Taraji obaja robia fenomenálnu prácu na show, takže uvidíte škálu toho, čo môžu robiť. “

010615-empire-embed-480.jpg
Empire / Facebook

5. Nálada aktuálnych udalostí

“Veľa hovoríme o problémoch, ktorým čelí čierna komunita,” povedal Gealey. “Je to veľmi dôležité.” Dodala: “Mám pocit, že sa budem venovať všetkým situáciám, ktoré sa budú prezentovať, budete sa môcť oboznámiť s aspoň jedným z nich.”

Naladiť ríše dnes večer o 9.00 hod. ET na FOX a pozrite sa na trailer pre zobrazenie nižšie.

 

FOTOGRAFIE: 9 Celeb-inšpirovaný outfit-robiť kabáty nosiť celú sezónu dlho

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 6 = 12

map