Ženy amerického hororového príbehu: Freak Show odhaľujú svoje obľúbené sezóny show

Kto lepšie osláviť Halloween s než strašidelné talentované hviezdy Americký hororový príbeh: Freak Show? No, to je presne to, čo Pozrite sa, čo sa stane naživo hostiteľ Andy Cohen sa vo štvrtok večer, keď privítal Emma Roberts, Angela Bassett, Sarah Paulson, a Kathy Bates na jeho show.

Ženské ženy AHS: Freak Show odpovedali na otázky od fanúšikov, ktorí volali, vrátane tých, ktorí boli zvedaví k tomu, čo ich obľúbené obdobie koncertu bolo doteraz. Bates, ktorý vybojoval súbor Eskander, povedal, že prúd Freak Show sezóna je vlastne jej obľúbená. (Rovnako poznamenala, že sa jej najviac páčila hrať tohtoročnú Bearded Lady.) Paulson, na druhej strane – ktorý mal na sebe krásne modré šaty Jill Stuart – povedal, že zbožňuje druhú sezónu, azyl, aj keď Bates “nenávidel”.

FOTKY: Emma Roberts je najlepšie vyzerá niekedy

Na druhej strane sa Bassett (ktorá vyzerala bezchybne v horúco červeno-oranžovej kombinéze spárovanej s podpätkami Prada) a Roberts (vyzerajúca sladko a elegantne v polka dot Dolce & Gabbana) sa obaja dohodli sabat ako ich obľúbené obdobie. “Pretože sme boli obaja na to!” Povedal s úsmevom Roberts.

Pozrite sa na celý klip s AHS súbor tu:

SÚVISIACE: Sledujte strašidelný klip od Americký hororový príbeh: Freak Show!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 3

map