Erin Andrew je Sparkly Jumpsuit pre DWTS Halloween noc bola strašidelná dobrá

Pondelok večer bol Halloween-themed na Tancovanie s hviezdami, a hostiteľka Erin Andrews si vybrala perfektné sklenené kombinézy na oslavu. Hviezda vydala Sandyho z tuk vibrácie v kusoch Jovani a Beladora.

“Daj mi každý deň iskru a jumku. Toto je môj najobľúbenejší vzhľad. Keď tanečníci komplimentujú moje oblečenie tak, ako boli v pondelok, vedel som, že to bolo 10! “Andrews povedal V štýle.

TK
David Livingston / Getty Images

Jej stylista, Anita Patrickson, bola rovnako na palube. “Nakoniec som našiel niekoho, kto miluje dobrý skok, rovnako ako ja! Erin je vždy taká, že má trochu zábavy a kývne jeden kus! “Povedala V štýle.

Erin Andrews DTWS - 4
David Livingston / Getty Images

“Táto konkrétna možnosť bola dokonalým výberom pre show Halloween! Je to zábava a funky a určite zabalí úder bez pocitu kostýmov. V páse sme pridali opasok a niekoľko čiernych diamantov, ktoré dopĺňajú svetlé flitre. “

Erin Andrews DTWS - 2
Zdvorilosť

Aby sprevádzala jej zábavnú kombinézu, Andrews nosil “party poníka”. Kaderník Ryan Randall vysvetľuje, ako vykonal vzhľad:

“V tanečnej sále sme sa dnes večer bavili. Erin žije za pony chvíľu, a dnes večer bol konečný party pony. Vyplnená textúrou od R + Co Trophy ($ 29, nordstrom.com) a umiestnená pomerne vysoko, bola perfektným doplnkom pre flitrovú kombinézu. Niektoré pridané objemy zdvorilosťou Laced Hair Extensions a Oribe Dry Texturizing Spray ($ 22; nordstrom.com). Jeden z mojich najobľúbenejších vzhľadov sezóny, ruky nadol! “Povedal.

Erin Andrews DTWS - 3
Zdvorilosť
Erin Andrews DTWS - 1
Zdvorilosť

SÚVISIACE S DANOU: Erin Andrews urobil tento veľký pokles trend Black-Tie Vhodné na DWTS

Na začiatok to všetko preč, Lisa Ashley hral s farbami pre makeup Andrews. “Používal som bronzové tiene a vložil som kobaltovú modrú vložku na vrch a dno, aby som zdôraznil jej oči a šaty. Bavila som sa s jej perami pomocou Lime Crime Velvetine metalických pier v Blondie, “povedala V štýle.

Jediná vec strašidelná v tomto vzhľade je, aké je to dobré.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − = 57

map