Šesť kozmetických výrobkov Penélope Cruz nemôže žiť bez

Oscarová herečka a hovorkyňa Lancôme Penélope Cruz milujú zlý film, nie sú cudzinci na hlavu a nie sú príliš ošúchaní nožnicami a hrncom horúceho vosku. Sedeli sme s Cruzom V štýleV septembri, kde sme sa všetko naučili od jej bežného make-upu až po šesť kozmetických výrobkov, ktoré nemôže žiť bez. Prečítajte si náš exkluzívny rozhovor s hviezdou, a potom pokračujte v rolovaní, aby ste si mohli predávať svoje potreby!

Vy ste vyrastali v Španielsku. Aký je najlepší tip na krásu, ktorý ste tam vybrali? No, moji rodičia mali v Madride kadernícky salón, takže som bol obklopený krásou. Zrezal som veľa vlasov ľudí a dokonca som sa naučil ako voskovať. Vlastne som vravel Salma Hayekovi nohám raz. Skvelý priateľ, správne?

Skvelý priateľ, naozaj. Dokázala, ako veľmi mi verí. Vždy sa hovorím, ak moje herecká kariéra nie je dobre, mám zálohu.Ste rovnako kvalifikovaní v tom, ako robíte svoje vlasy a make-up? Môžem to urobiť, ale normálne sa mi páči prirodzený vzhľad. V bežnom dni nosím len farbu na rúchu a riasenku. A niekedy čakám tak dlho, aby som si prebral vlasy, že vyzerám ako Rastafarián.

Ste si istí, že váš vzhľad vyrastá? Keď čítam články a počujem, že herečky hovoria: “Oh, bol som škaredý káčátko na strednej škole,” to znie divne. Je to ako kto nemá tie chvíle v živote?

Myslím, že všetci máme. Takže s rušnou kariérou a dvoma deťmi, ako si nájdeš čas na to, aby sa zastavil? Snažím sa vyhrať aspoň 30 minút pre seba každý deň. Mohol by som čítať knihu alebo získať masáž – alebo budem sledovať skutočne zlý film. Ako najhorší možný film, ktorý môžem nájsť!

Penélopeova krása musí mať:

Lancôme Trésor parfumový sprej

082214-Penelope-cruz-embed-6-480.jpg
Time Inc Photo Studio

“To je parfum môjho života (75 dolárov, lancome.com) – nosím to už od mladosti, je to náhoda, že som teraz tvárou v tvár.”

Kérastase Nutritive Masquintense

082214-Penelope-cruz-embed-1-480.jpg
Time Inc. Photo Studio

“Toto je najlepšia maska ​​na vlasy ($ 63, kerastase-usa.com), vždy v vlasovej kozme mame a veľa vie o zdravých vlasoch.”

Lancôme Grandiôse Mascara

082214-Penelope-cruz-embed-2-480.jpg
Time Inc Photo Studio

“Prútik (32 dolárov, lancome.com) má veľmi špeciálny dizajn, ktorý vám umožní dosiahnuť každú bičku, dokonca aj tie náročné v rohoch.”

Nuance Blue Agave zvlnenie zdokonaľovania vírivého štýlu

082214-Penelope-cruz-embed-3-480.jpg
Time Inc Photo Studio

“Salma Hayek mi to poslala niekoľkými jej ďalšími produktmi a všetky sú naozaj skvelé ($ 13; cvs.com)!”

Vitamix 5200

082214-Penelope-cruz-embed-4-480.jpg
Time Inc Photo Studio

“Používam to na výrobu šťavy, rovnako ako gazpacho (449 dolárov, vitamix.com) .V Španielsku jeme gazpacho takmer každý deň, takže dostanete veľa zeleniny spôsobom, ktorý je veľmi chutný.”

Santa Maria Novella mydlo v ruži a granátovom jablku

082214-Penelope-cruz-embed-5-480.jpg
Time Inc Photo Studio

“Mám rád tie staré talianske mydlá (18 dolárov každý, santamarianovellausa.com), niektoré z nich cítia ako detský prášok a pripomínajú mi tie, ktoré moje babička vždy používala.”Pre viac informácií prejdite na stránku 505 nášho záverečného vydania, ktorý je k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne prevzatie dnes.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 2

map