Etiketa salónu: Ako si pripraviť vlasy na vašu schôdzku

Nirvana “Príďte ako vy” môžu byť základom vášho plagátového spätného vyhľadávania v Spotify 90. rokoch, ale nepozerajte sa na srdce, ak idete do salónu a nechcete si umyť vlasy asi za týždeň. Mnohí sa domnievajú, že pred tým, ako sa dostanete do vlasov, dostanete pena, opláchnite a opakujte, že je to v poriadku, aby ste sa prevalcovali špinavými vláknami, ale to v skutočnosti spôsobuje, že konzultácia je ťažšia, hovorí kaderník Mirna Jose.

“Keď konzultujete a hovoríme o tom, čo chcete robiť s vlasmi, nemôžem ho umyť – musím sa na to pozrieť sucho, keď prídete,” hovorí V štýle. “Pokiaľ už ťa nepoznám a viem, čo chceš, musím to vidieť sucho a musím to cítiť.” Samozrejme, že druhý alebo tretí deň vlasov je úplne v poriadku, ale Jose odporúča, aby neprekročilo týždeň, uvoľnil produkt predtým, ako vstúpil, a čistil všetky tvrdohlavé spletence. “Snažte sa prísť s vlasmi rozvinuté, uzly trvajú navždy, aby váš stylista odstrániť, a to je bolestivé pre obidvaja sa vyrovnať s,” hovorí, smeje sa. “Plačíš a trvá to čas od schôdzky, ktorá sa stráca štýlom vlasov alebo vám prinesie skvelý strih.”

SPRIEVODNÁ: Salon Etiketa: Kto na Tip, a presne Koľko

Rovnaké pravidlá platí aj vtedy, keď ide o získanie farby. “Dôvod, prečo je potrebné, aby ste prišli s vašimi vlasmi nečistými, pokiaľ ide o farbu, je, že niekedy môžete poškriabať vlasovú pokožku,” vysvetľuje. “Farba je chemická úprava a kedykoľvek sa chemická úprava dotýka bolesti alebo škrabancov na vašej hlave, bude to horieť. Farba sama o sebe nehorí, ale ak sa dostane do kontaktu s poškriabaním, bude to bolelo.” Pred niekoľkými dňami skopírujte šampón, ale znova sa uistite, že je dostatočne zvládnuteľný pre vášho stylistu. “Vy osobne viete, kedy sú vaše vlasy príliš špinavé, takže ak sa dotknete vlasov a cítite niečo iné ako suchý šampón, vymyte to niekoľko dní pred vymenovaním,” odporúča Jose. Dostali sme to – niekedy život dostane to najlepšie z vás a nemáte čas piť pred vašou salonovou návštevou, ale ak vaše pramene hraničia s úrovňami X-Tina “Dirrty”, zvážte dávať osobe šampónovanie vás trochu väčší tip, ako by ste normálne. 

SÚVISIACE: Etiketa salónu: Čo robiť, ak sa vám nepáči váš rez alebo farba

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map