Eva Green otvára o Harvey Weinstein: “Musel som ho vytlačiť”

eva Green
Kristina Nikíšina / Epsilon / Getty

Ešte jedna hviezda prišla s obvineniami proti výrobcovi Harveyovi Weinsteinovi. Modelka a herečka Eva Greenová vydala včera vyhlásenie, v ktorom uviedla stretnutie s Weinsteinom, ktoré ju zanechalo “šokovanému a znechucenému”.

V piatok Greenova matka, Marlene Jobertová, najprv vystupovala v rozhlasovom rozhovore. Jobert vysvetlil, že Weinstein urobil nevítaný zámer na svoju dcéru “pod zámienkou profesionálneho vymenovania” a že producent “hrozí jej profesionálnym zničením”, keď odmietla svoje zálohy, podľa ľudia.

Po rozhovore, Green, 37, ktorý hral vo filme James Bond Casino Royale, vydala vlastné vyhlásenie odroda o tom, čo sa stalo:

“Chcel by som sa vyjadriť k poznámkam mojej matky v nedávnom rozhovore pre Harveyho Weinsteina, stretol som ho na obchodnej schôdzke v Paríži, kde sa správal nevhodne a musel som ho odstrániť, odišiel som bez toho, aby som šiel ďalej, ale skúsenosť nechá ma šokovaný a znechutený. “

“Predtým som o tom nehovoril, pretože som chcel zachovať svoje súkromie, ale chápem, že je dôležité, aby som to urobil, keď počujem o skúsenostiach iných žien. Ženy sú často odsúdené, keď hovoria, a ich osobná povesť je zhoršená združením.

Zelená pokračovala, aby ocenila ďalšie ženy, ktoré sa vyslovili proti Weinsteinovi.

“Pozdravujem veľkú odvahu žien, ktoré prišli dopredu, mali by sme si uvedomiť, že takéto správanie existuje všade a nie je jedinečné pre zábavný priemysel.Expozícia moci je všadeprítomná.Toto správanie je neprijateľné a treba ho odstrániť. “

Penny Dreadful herečka sa pripojí k filmom ako Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, Rose McGowanová Cara Delevingneová, Ashley Judd a ďalší, ktorí nedávno vyslovili rozhovor Weinsteinovej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 64 = 73

map