Eva Longoria Dons ešte ďalšie malé bikiny v Španielsku

Koľko bikínových zmien môže fyzicky spravovať za týždeň? Ak žijete podľa noriem Evy Longoria, asi miliardy, alebo viete, štyri. Zveličenie stranou, herečka si istý, že sa tento týždeň teší na pláži v Španielsku.

Po tom, čo na brehoch Marbelly a Ibize urobili zázračné oblečenie na bikinách, Longoria oslávila víkendový koniec na Malorke – ale tentoraz sa s touto plážou nehnula: dievča šlo rovno o to, že #YachtLyfe.

Po oddychovaní v stredomorskej oblasti Zúfalé manželky alum sprcha na palube v modrej šnúrke bikini vzor (shop podobný pohľad tu).

eva Longoria
Johan S / MPH / Splash správy

Manželka Longoria, José Bastón, zrejme cestoval spolu s manželkou, ale ako sa ukáže, že ich strana je väčšia ako len dvaja z nich.

Herečka v pondelok predstavila Boomerang Útek z väzenia herec Amaury Nolasco. “Môj brat @amaurynolasco je bomba! :bomba: Láska cestuje po svete s tebou! # Rodina # Brother #Spain # Vakácia, “Longoria tituloval jej video.

Môj brat @amaurynolasco je bomba! �� Láska cestuje po svete s tebou! #Family #Brother #Spain #Vacation

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Longoria Baston (@ evalongoria)

SÚVISIACE: Bikini-Clad Eva Longoria má Steamy Make-Out zasadnutí na pláži

Budeme tam za pár sekúnd, Eva – len sa chystáme plaviť!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − 27 =

map