Eva Longoria má svoje krivky v rebríčku bikín pri dovolenke v Španielsku

Eva Longoria je oslavou, ktorú budete chcieť nasmerovať na ďalšiu dovolenku v teplom počasí. Hviezda má dovolenku so svojím manželom José Bastonom v Španielsku v Marbelle a nemohla mať lepší čas – len sa pozrite na to, že megawatt úsmev.

Štyridsaťdvaciletý muž bol v úterý spozorovaný ako striekajúci vo vlnách v modrej a bielej farbe Melissa Odabash bikini ($ 201; matchesfashion.com). Ak nemôžete nájsť svoju veľkosť, nakupujte podobný kus tu.

eva Longoria

42-ročný muž bol videný striekať okolo vo vlnách v Marbelle, Španielsko, na sebe modrej a bielej Melissa Odabash bikiny ($ 201, matchfashion.com).

Europa Press / Getty

Longoria sa jednoducho obliekla vínovým perom, náušnicami na obruči, odtieňmi letectva a jej svadobnou kapelou, keď hrávala v surfovaní. Hviezda mala výbuch, kým ju nezasiahla masívna vlna – no nejako sa jej úsmev len zvýšil.

VIDEO: Celebrity v Bikinách

Longoria “napísala fotografiu samu, ktorá bola odobratá na pláži, a poďakovala plazmovému dizajnérovi za úžasnú dvojdielnu. “Ďakujem @melissaodabash za to, že ma vždy posielaš najlepšie bikiny! Nemohla som bez teba urobiť Marbellu, “napísala.

SÚVISIACE: Ako žiť svoje najlepšie live à la Eva Longoria na jej Bikini-Clad Vaca

Pozrite si viac celebrít v plavkách v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − = 41

map