Eva Longoria vezme stránku z Kylie Jennerovej Playbook v plavkách s okom

Hovoríme to skoro: 2017 sa chystá byť rokom plaviek. V ten istý deň, keď Kylie Jenner otočila hlavu v takmer úplne prezretej plavke, Eva Longoria húpala vlastnú verziu trendu.

41-ročná žila svoj najlepší život na dovolenke naplnenom bikínmi, ale jej najnovší gram chce, aby sme vybrali nový kus. Zúfalé manželky klenot vyzeral žiarivo a zároveň relaxoval v Mexiku v plameňoch s červenými plavkami so sieťkou okolo ramien. Spárovala sa sexy oblek so zrkadlovými letecmi a úsmevom, ktorý sa objavil na zábradlí člna. “Nepozerajte sa späť!” # 2017, “spýtala sa.

eva Longoria

41-rok-starý omráčil v červenej jednodielnej kus s okami detaily, zatiaľ čo na dovolenke v Mexiku. Spárovala oblek so zrkadlovými slnečnými okuliarmi a úsmevom.

Eva Longoria / Instagram

VIDEO: Eva Longoria na jej obľúbenom Červený koberec vzhľad

 

Nie je to jediné, čo robí rok 2017 v roku jedného kusu: Model Ashley Graham hojdala šnurovacie plavky pri dovolenke na Seychelách, ktorá je čestne horšia ako akákoľvek bikina.

SÚVISIACE: Eva Longoria ide bez make-upu v Teeny Bikini

Zabudnite na dva kusy: Vyzerá to, že výstrižky sú nové midriffs, pokiaľ ide o sexy plavky. Pozrite si ďalšie celebrity v plavkách v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

26 − 20 =

map