Eva Longoria zdieľa Snuggly Foto novorodenca Son-a správa o deti prisťahovalectva

Naša obľúbená zúfalá žena v domácnosti (sorry, Marcia Cross), Eva Longoria, privítala dieťa pred 48 hodinami. Ale zatiaľ čo sme počuli, že novorodenec môže byť trochu rušivý, 43-ročný je stále pozorný na to, čo sa deje na hranici medzi USA a Mexikom – a chce, aby ste urobili to isté. 

Herečka zdieľala svoju fotografiu s jej prvým dieťaťom, Santiago Enrique Bastonom (ktorý hľadal roztomilé a pohodlné v jeho bičivé ružové čiapky) spolu so správou o deťoch, ktoré boli oddelené od svojich rodičov v dôsledku správy Trump “nulovú toleranciu” prisťahovaleckej politiky.

“Vo svetle narodenia môjho syna som chcel priniesť zameranie na rodiny, ktoré boli oddelené na hranici,” napísala v jej titule. “Keď mám svojho syna vedľa mňa, nedokážem si predstaviť, že ho zobrali z mojej ruky. Rodiny patria spoločne, a preto musíme urobiť, čo môžeme, aby sme ich zjednotili.”

SÚVISIACE S DANĚ: Donald Trump reaguje na Melania Nosenie “I really do not care” Jacket na Texas hranice

Potom vyzvala jej nasledovníkov, aby sa pripojili k nej pri podpore ACLU a RAICES, dvoch organizácií, ktoré využívajú právne služby na pomoc opätovnému zjednoteniu detí a ich rodičov.

Dobrý deň svet! Predstavujem vám Santiago Enrique Bastón. Ďakujem všetkým za sprchovanie môjho chlapca so všetkými tvojimi želaniami! Osobitná vďaka spoločnosti @usahola. Vo svetle narodenia môjho syna som chcel priniesť zameranie na rodiny, ktoré boli oddelené na hranici. Keď ma má môj syn vedľa mňa, nedokážem si predstaviť, že ho odobral z mojej ruky. Rodiny patria k sebe a preto musíme urobiť, čo je v našich silách, aby sme ich zjednotili. Preto podporujem @raicestexas a @aclu_nationwide, aby som pomohol financovať právne služby pre oddelené rodiny (odkaz v bio) #KeepFamiliesTogether

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Longoria Baston (@ evalongoria)

Na druhej fotografii pridal citát z básne Warsana Shire “Doma”: “Musíte pochopiť, že nikto nekladie svoje deti na loď / ak voda nie je bezpečnejšia ako krajina.”

V stredu Trump vydal výkonný príkaz, ktorý účinne ukončí oddelenie rodín, keď nelegálne prekročia hranicu. V súčasnosti neexistuje žiadna konkrétna prax na spájanie zadržaných detí s rodičmi.

Ak chcete darovať službe RAICES, kliknite sem. Viac spôsobov, ako pomôcť, nájdete tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 + = 77

map