Eva Mendes pre Vogue Eyewear: “Chcel som okuliare môj celý život!”

Eva Mendes je nová tvár Vogue Eyewear a nemôže byť viac nadšená – pretože konečne nosí okuliare, ktoré si vždy želala, aby potrebovala! Na začiatku svojej kampane Mario Testino-shot v Los Angeles, Mendes (so šnúrkou Valentino, ktorá sa dostala do nášho Look of the Day) priznala InStyle.com: “Viem, že to znie veľmi zvláštne, ale ja chcel som nosiť okuliare celý svoj život! Spomínam si na malé deti ako 4. alebo 5. ročník, ktoré boli tak roztomilé a myslel som si, že sú zvláštne, pretože majú nosiť okuliare. ” A teraz, že ona robí potrebuje ich, ona má veľa na výber! Herečka modelovala okuliare na čítanie mačiek a Jackie O. Sunnies bok po boku vo svojej kampani a povedala nám, že vytvorila postavu pre každý pohľad. “Mali mená ako Carmen a Maria, Carmen je rád, že sa vráti do školy!” Pridanie spätného príbehu urobilo veci zábavnejšie. ” Najdôležitejšie je, že jej nové odtiene ponúkajú ochranu, ktorú potrebuje. “Žijem v nádhernom Los Angeles, slnko je takmer vždy vonku. Je zriedkavé ma chytiť bez slnečných okuliarov, keď som vonku a o tom, že som si chodil.” Veľký dôvod, prečo je treba! Nakupujte všetky vyzerá Eva modeluje tu na vogue-eyewear.com.

Okrem toho vidíte viac hviezd v kampaniach, ktoré milujeme!

ĎALŠIE: • Pozrite sa na najlepšiu krásu Evy Mendesovej v priebehu rokov • Eva oslavuje 20. výročie Muglerovho anjelského vôňa • Eva a ďalšie modelka najsexiálnejšieho spodného prádla v histórii filmu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 − 10 =

map