Evan Rachel Wood a Alexandra Shipp na nakupovanie na cieľ, Rainbow obruče a silu tri-kus oblek

Ak už neznáš meno Alexandra Shippa, chystáš sa. 26-ročná herečka od roku 2016 odvracia hlavu, keď nasledovala v šľapajach Halle Berry, ktorá v poslednej dobe prevzala úlohu Storm X Men volebné právo. A tento rok má svoju hlavnú úlohu Láska, Simon, jeden z najviac potešujúcich príchodových filmov za posledné desaťročie.

Off-obrazovka, Shipp zachytil oko módneho sveta príliš, sedí v prednej rade v Miláne Fashion Week, keď ona nefunguje jej uhly v grafickom vzhľade Ralph Lauren a menswear inšpirované kombinézy Max Mara (dole), ktorý tiež dal jej film 2018 Ženy v filme Max Mara Face of the Future.

Smieť 2018 Style Crush Shipp Wood - Embed - 9
Venturelli / Getty Images

Takže keď sme ju sledovali v každom módnom pohybe, napadlo nás: Kto je v týchto dňoch rozdrvený? Jej odpoveď: Westworld hviezda Evan Rachel Wood.

“Vždy som si myslela, že kreatívni ľudia majú najzaujímavejšie spôsoby, ako sa vyjadrovať – ​​a mám rád, ako dáva veci dohromady,” povedal Shipp V štýle. “Ona nosí oblek tak dobre a je vždy pravdivá pre seba, nie je v súlade s konkrétnou udalosťou alebo chuťou.”

Pre naše vydanie v máji sme spojili dvoch herečiek, aby sme hovorili o pánskom oblečení, dúhových obočiach a nakupovaní v chlapčenskom oddelení. Prejdite dole pre svoj rozhovor a pre ďalšie príbehy, ako je tento, skontrolujte vydanie v máji V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

VIDEO: Evan Rachel Wood svedčí pred kongresom

ALEXANDRA SHIPP: Evan, si úžasná herečka. A keď si myslím na červený koberec glam, prídete na myseľ. Ste originál!

EVAN RACHEL WOOD: Vďaka. Moja láska k móde prišla z lásky k divadlu. Keď som si dal nové oblečenie, získam novú energiu.

AS: Začal som aj v divadle. Teraz sa snažím zistiť rozdiel medzi mojou verziou sebavedomia a ostatnými ľuďmi.

ERW: Dostal som to. Keď som začínala, bol tu tento štandard krásy – super tan, veľké prsia, nízkopodlažné džínsy. Nikdy som nezapadol do tejto formy. Bol som v tričkách Kurt Cobain a Converse. Takže som musel odísť z otrasenej cesty, aby som našiel oblečenie, v ktorom som bola pohodlná.

AS: Milujem, že sa nebojí trikrát.

Súvisiace články: Toto je šaty Alexa Chung chce byť pohřbený v

Smieť 2018 Style Crush Shipp Wood - Embed - 5
Steve Granitz / Getty Images

ERW: Minulý rok bola zábava – nosila som iba obleky. Úlohou bolo pokračovať v tom. Mojou najobľúbenejšou skupinou bola Altuzarra na Zlatých glóboch (hore), ktorá odovzdala poctu Marlene Dietrichovej.

AS: Milujem, keď niečo vyzerá tak mužne a ženské. Hneď potom, ako som si oholela hlavou, nosila som hodvábnu smokingovú vestu ako šaty (nižšie). Cítil som sa ako podnikateľka a blázon.

Smieť 2018 Style Crush Shipp Wood - Embed - 2
Steve Granitz / Getty Images

ERW: Čím viac sa cítite ako zlý, tým viac vyzeráte ako jeden. Stále mám rád šaty, ale je ťažké sa vrátiť po tom, ako si nosíš obleky. Neviem, či budem. Dokonca aj keď nakupujem v Targe, preskočím do mužskej sekcie. Uvedomujete si rýchlo, že majú lepšie veci.

AS: Môj najlepší priateľ je trans a len sme povedali: “Nebolo by skvelé, ak by obchody neoddelili sekcie mužov a žien?”

ERW: Áno, a ak by ponúkali viac veľkostí, vaše pohlavie by nezáležalo, pretože by ste mohli kúpiť len to, čo sa vám páči.

AS: Naprosto. Niektoré z mojich obľúbených kúskov sú veci, ktoré som odcudzil od svojich bratov. Bol som požehnaný bratmi, ktorí majú dobrý štýl, takže budem rád: “Potrebujem si požičať sveter. Ďakujem – teraz je preč. “[Smiech]

Súvisiace články: Kerry Washington vydal Billie Lourd Najlepšie módne poradenstvo

Smieť 2018 Style Crush Shipp Wood - Embed - 4
Stefanie Keenan / Getty Images

ERW: Aj ja!

AS: Ha! Váš štýl bol ovplyvnený niektorou z vašich postáv? počas X Men, Naozaj som dostal do ramienok Storm.

ERW: Odvtedy som objal moju vnútornú horskú ženu Westworld. Kovbojské topánky, džínsy, flanel … [smiech] Môj pohľad je oveľa robustnejší, pretože som trávil toľko času vonku v bláznivých miestach. Vyvíjam sa do nejakého robota cowgirl.

Smieť 2018 Style Crush Shipp Wood - Embed - 1
Steve Granitz / Getty Images

AS: Boli ste v Sedone? Jedlo je úžasné a nakupovanie. Je to ideálne miesto pre moderné kravatky.

ERW: Áno! Vždy chodím na dobíjanie a jazdu na teréne v púšti.

AS: Je to najlepšie. Kto inšpiroval váš štýl?

ERW: Debbie Harry, Eurythmics, David Bowie – v priebehu rokov som našiel veľa ľudí, s ktorými som sa spájal prostredníctvom umenia a módy. Vždy som sa priťahoval k ľuďom, ktorí sa vyjadrili, že ich život je ich umenie. Žili a dýchali svoju víziu.

Smieť 2018 Style Crush Shipp Wood - Embed - 3
Dimitrios Kambouris / Getty Images

AS: Mám rád ľudí, ktorí tancujú aj do vlastného bubna, ako je Helena Bonham Carter. Posledná vec: Váš make-up v Met Ball v minulom roku bol tak oheň (vyššie). Potrebujem vedieť, ako ste to urobili.

ERW: Môj make-up artist, Toby Fleischman, a ja som vytiahol zábery odvážnych očí – to skončilo byť súčasťou svätého Vincenta, časť Sophia Loren.

AS: Milujem experimentovať aj s krásou. Druhý deň som bol rád: “Čo keby som urobil dúhové čelo?”

ERW: Hovorím ísť za to. Integrita a originalita majú v tomto odvetví meny. Môže to byť pomalší spálenie, ale je to stále ešte cenené.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − 37 =

map