Everlane Just Dropped Varsity Tees – Tu je čo nakupovať, keď sa nevyhnutne predávajú

everlane clothes
Everlane.com

Jonathan Borge

Apr 02, 2018 @ 1:45 pm
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Skutočnosť: Najlepší výber Everlane sa nikdy nepodarí okamžite predať.

Maloobchodný predajca je známy pre nohavice s čakacou listinou 12 000 osôb plus 78 dolárov džínsov, ktoré vám sľubujú, že budete vyzerať vyšší. V poslednej dobe sme sa vystrašili nad svojim novým spustením spodnej bielizne.

SÚVISIACE: Everlane je obľúbená značka Meghan Markle

Počas víkendu však Everlane prekvapila v našej doručenej pošte a v podstate vyslovila, že na jar je tu príchod nových dostupných Varsity Tees. Klasický biele tričko s veľkosťou 20 USD je k dispozícii v troch verziách s červenými, čiernymi a žltými pruhmi na rukávoch. Sú ideálne pre teplý deň a pre každú príležitosť v nasledujúcich mesiacoch.

Everlane.com

Everlane.com

VIDEO: Najdôležitejšie udalosti na jeseň 2018 Fashion Show Dior

Everlane navyše klesla futbalový tričko s rozmermi 22 dolárov s farebne zabaleným dizajnom stredného rukávu. K dispozícii sú modré, červené a čierne pruhy. A keď sa snažíme nakupovať tieto najrýchlejšie, niečo nám povie, že netrvá dlho.

Everlane.com

Nižšie je sedem ďalších spôsobov, ako nakupovať Varsity tričko vyzerajú teraz.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − = 29

map