Ex-priateľka Chrisa Hardwicka zdieľa príbeh sexuálneho zneužívania

V emocionálnej prvej osobe esej pre stredná uverejnená vo štvrtok, herečka Chloe Dykstra opisovala zneužívajúci vzťah s nemenovaným bývalým priateľom. 29-ročné podrobné “dlhodobé” zneužívanie vrátane sexuálneho útoku. Okrem toho tvrdí, že ju obmedzil, aby v noci nebola udržiavala priateľstvo s mužmi; ona tiež nemohla piť alkohol, pretože bol triezvy.

Esej s názvom “Rose-colored glasses: Confession” rýchlo robil okruhy na sociálnych médiách s mnohými podozrivami, že nemenovaný priateľ bol Chris Hardwick, 46. Dykstra a Hardwick sa datovali tri roky pred rozdelením v roku 2014. Po ich vzťahu , Hardwick ženatý model a socialite Lydia Hearst v roku 2016.

Dykstra popíše zneužívajúceho ako 20 rokov svojho staršieho a silný podcaster sa stal generálnym riaditeľom – návrh zákona, ktorý zhruba zodpovedá Hardwickovi, ktorý je o 17 rokov starší ako herečka a založil Nerdist podcast, ktorý neskôr postavil do mediálnej ríše, Legendárna zábava v roku 2012. Jeho zmluva vypršala v roku 2017.

Krátko po tom, čo sa jeho meno stalo ako podozrivý zneužívajúci, Hardwick bol z webovej stránky Nerdistu prepraný Legendary Entertainment, podľa Hollywoodský reportér. 

“Chris Hardwick nemal žiadnu spoluprácu s Nerdistom počas dvoch rokov pred uplynutím jeho zmluvy v decembri 2017”, píše sa v piatok vyhlásenie legálneho zástupcu Legendary Entertainment. “Už nemá žiadne vzťahy s legendárnymi digitálnymi sieťami. Spoločnosť odstránila všetky odkazy na pána Hardwicka, dokonca aj ako pôvodný zakladateľ spoločnosti Nerdist, až do ďalšieho vyšetrovania.”

VIDEO: Odkazy Chris Hardwick odstránené z webových stránok Nerdist uprostred možných sexuálnych útokov

Hardwick doteraz nevzniesol komentáre k týmto obvineniam; zástupcovia hostiteľa sa nevrátili InStyle je žiadosť o pripomienku.

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Harvey Weinstein je dedko Obrázok nie je Fooling ktokoľvek

Hardwick tiež hostil také populárne relácie ako @midnight s Chrisom Hardwickom na Comedy Central, Stena na NBC, rovnako ako a Walking Dead po-show na AMC volal Hovoriace mŕtve.

Vo svojej osobnej eseji Dykstra napísala vplyv tohto vzťahu. “Zvyčajne som prestala hovoriť, kým s ním nehovorila, prechádzala životom ako duch,” povedala. “Pokúsil by som sa čo najskôr spať, takže moje dni boli kratšie, prestala som úplne počúvať hudbu, prestala som byť, bola som bývalá osoba.”

Ona tiež v tweete tweeted v piatok poďakovanie čitateľom za ich podporu: “Ja tiše uverejnil článok dnes, neuvedený na Medium,” napísala. “Je to jasné, že som kolo, som ohromený a chcel by som vám všetkým poďakovať za vašu podporu a milé slová – to pre mňa znamenajú toľko.Môže to trvať nejaký čas z internetu, prosím, vedzte, že vaša podpora znamená pre mňa všetko . “

Niektorí prispievatelia uviedli, že sa oddelili od značky Nerdist. Spisovateľ Scott Weinberg tweeted: “Od dnešného dňa už pre @ nerdistu nepíšu. Redakcia je absolútne fantastická, ale nechcem, aby moja práca alebo meno bolo akýmkoľvek spôsobom spojené s Chrisom Hardwickom.”

Pridala sa Donna Dickensová: “Ako niekto, kto píše pre Nerdist, dovoľte mi len povedať … Chris Hardwick je kus odpadu a verím ženám.” 

Nerdistová šéfredaktorka Rachel Heineová tiež píše: “Verím ženám, verím všetkým obetiam zneužívania, to nie je nerdista, ktorý náš báječný tím vybudoval, a ja som prerušený celým srdcom. každému, kto dnes potrebuje. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − = 66

map