EXCLUSIVE: Prvý pohľad na prázdninové okná systému Bloomingdale

Sviatky sú na nás, a to znamená, že je čas na očakávané prázdninové okná v New Yorku.

Predtým, ako dnes Bloomingdale odhalí svoj vlastný displej, na jeho 59. ulici, V štýle dostal sa na skaut: Pešia tému, “Greatest Holiday Windows”, vyrobená v spolupráci so spoločnosťou Swarovski, prinesie hudbu Najväčší ukázač k životu na chodníkoch Manhattanu, pred filmom o P.T. Barnum a jeho cirkus narazí do divadiel 20. decembra.

Okná budú obsahovať magické scény nakrúcané z filmu, ktoré sa skladajú z kostýmov a rekvizít, zdobených viac ako 7 600 000 kryštálmi Swarovski. A dnes večer, dvaja naši obľúbení z celovečerného obsadenia, Zendaya a speváčka Keala Settle, budú mať na pamäti odhalenie.

Bloomingdales Holiday Window 2017 - Slide
Lauren Spinelli

Prvé okno s názvom “Je to showtime”, ktoré je viditeľné výlučne na stránke InStyle.com, poskytuje divákom interaktívne zážitky. Vyzdvihuje najvyšších a najmenších ľudí na svete spolu s lístkovým priestorom pre “The Greatest Windows na Lexington Avenue”. Za dvoma cirkusovými postavami je prítomná videostnálna, ktorá sa mení z cirkusového stanu na optické ilúzie inšpirované mäsom. citát z PT Barnum na sklo: “Keď sú ľudia prezentovaní s nečakaným, je tu radosť.” Ale skutočná hviezda displeja – Vy, návštevníci sa môžu stať súčasťou scény stlačením tlačidla, tváre na obrazovku vo vnútri sady. 

Bloomingdales Holiday Window 2017 - Tout
Lauren Spinelli

SPOJENÉ: Reese Witherspoon a Zendaya Team Up pre dievčatko poháňané energiou film

Zendaya, ktorá vo filme hrá vo vysokom lietajúcom trapézovom umelcovi (spolu s niekedy zasnúbeným Zacom Efronom), spolupracovala s súkromnou značkou Aqua spoločnosti Bloomingdale, aby vytvorila kolekciu šiat, sukní a iných predmetov v exkluzívnej zbierke, všetko maloobchodné menej ako 200 EUR.

Ak ste v NYC v tejto sviatočnej sezóne, nezabudnite pozrieť na zvyšok prázdninového displeja Bloomingdale.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 + = 40

map