Exes Katy Perry a Orlando Bloom spozorovali na dovolenku na Maledivách

TK
Kevin Mazur / Getty

Naše kolektívne srdce sa trochu zlomili, keď Katy Perry a Orlando Bloom zavolali, že skončia minulý február, ale hej – to je nový rok! Zatiaľ čo to mohlo byť neformálne, Perry a Bloom nám dali dôvod dúfať, že sa zjednotia spoločne na dovolenke na Maledivách, potvrdia ľudia. Údajne, obaja zostávajú v tony Amilla Fushi Resort a boli spozorovaní, že majú spoločné jedlo a zároveň sa snažia (a neuspejú) lietať pod radarom v baseballových čiapkach. V úprimnom slede Perry nosí roztomilý modrý súbor a Bloom športuje svetlou košeľu a pozorne vyzerá na notebooku s labuťami a plameniakmi plavármi na bazéne, ktoré bodajú na pozadí ostrova.

Tu je fotka Bloom v tej istej košeli, ktorú poslal na svoj Instagram počas cesty.

lookin do roku 2018 ako �� # amillafushi #grateful ������������

Príspevok, ktorý zdieľa Orlando Bloom (@ orlandobloom)

Zatiaľ čo Perry a Bloom sa datovali o niečo viac ako rok, radi sme ich videli dohromady (pamätajte si, kedy si ich vyrobila za svoje narodeniny a pozvala svoju matku?). Oni boli spozorovaní spolu niekoľko ďalších časov od rozchodu, a to najmä na koncerte Ed Sheeran, kde bol bozkávanie a držanie ruky, ale zatiaľ nič konkrétne sa zhmotnil.

Dúfali sme, že ich moment v Maledivách sa stal rekordom, ale potom sa našiel vnútorný zdroj a rozbil naše nádeje a povedal ľuďom: “Orlando a Katy cestovali samostatne cez prázdniny a stretli sa na Maledivách po … Majú zábavu a lásku vidieť sa navzájom, ale nie je to nič vážne. Oficiálne nie sú späť dohromady. “

Tak to tu máte. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 + = 15

map