Exes Sean Penn a Robin Wright nemôžu súhlasiť, ako rodičia svojich detí

Dvojnásobný víťaz Oscara Sean Penn zasiahne tlačový okruh na podporu svojho románu, Bob Honey, kto len robiť veci. 57-ročný Penn, ktorý je známy svojou osobnosťou ako svojou hereckou činnosťou, vzal takéto interview ako príležitosť na diskusiu o jeho vzťahu s bývalou manželkou Robinom Wrightom.

Wright, matka Pennových dvoch detí (Dylan, 26, a Hopper, 24), bola vydatá za Mystic River hviezda od roku 1996 do roku 2010. Odrážajúc súčasný stav ich vzťahu, Penn povedal WTF podcast hostiteľa Marca Marona: “Nemáme veľa rozhovorov. Nie sme nie vychádzať.”

Sean Penn Robin Wright Lead
Steve Granitz / WireImage

Penn sa podrobne vyjadril k jednému z podstatných rozdielov medzi týmito dvoma a ich rodičovskými štýlmi: “V tomto bode máme veľmi odlišné vzťahy s našimi deťmi a zdá sa, že je to lepšie. Ako sa ukázalo, ona a ja nemáme rovnaké etické názory na rodičovstvo vrátane pokračujúceho rodičovstva dospelých detí. “

Sean Penn Kids Embed
Dia Dipasupil / Getty Images

Počas Pennovej rozhovoru s Maronom sa nový autor tiež zaoberal hnutím #MeToo a odpovedal na odvážnu otázku komediálneho hostiteľa: “Keď sa to stalo, vy ste boli vystrašení?”

Okrem svojho pôsobenia ako filmovej hviezdy Penn dlho nasledoval obvinenia z domáceho násilia, predovšetkým zoči-voči jeho prvej manželke Madone.

Aj keď obidve strany zvyčajne popierajú obvinenia, zostáva verejná skepticizmus.

“Nie,” odpovedal Penn Maron. “Nikdy ma nenapadlo, že som ho odmietol, hneval nad tým, alebo v dôsledku toho zneužil osobu,” povedal a volal obete, ktoré hlásia zneužívanie ako “hrdinovia”.

V pondelok večer sa Penn tiež objavil Neskorá výstava s hostiteľom Stephenom Colbertom, pripúšťajúc, že ​​Ambien, ktorý prijal skôr, môže byť stále v platnosti. Odder stále, herec potom začal fajčenie reťazca na sade.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − 14 =

map