Existuje oficiálne denník princeznej 3 skript von tam

tk
AF archív / Alamy

Povesti sú pravdivé! Denníky princeznej 3 oficiálne má skript.

V rozhovore pre zábavný týždenník Meg Cabot, autor kníh, z ktorých sú filmy založené, potvrdil túto správu a internet je vyčerpaný. Ale nie tak rýchlo – napriek skutočnosti, že existuje skutočný, skutočný skript v mixe nemusí nutne znamenať, že tretí film bol zelený.

Fanúšikovia princeznej Mia všade uchopili za povzbudzujúce stopy od odhalenia. Rada číslo 1: Cabot tiež spomenul, že v treťom filme je “záujem” o hold poslednému režisérovi Garrymu Marshallovi, ktorý urobil prvé dva filmy skôr, než zomrel v roku 2016. A pamätajte, keď kráľovná Julie Andrews hovorila o tom istom minulú jar?

Tip číslo 2: “Rád by som si sadol a hovoril o tom, ale nemôžem. Nie som povolený, “povedal Cabot. Zdá sa, že niečo vie …

Dokonca aj obsadenie je rovnako posadnuté ako filmy ako my. Minulý rok, na výročie filmu, jej hviezda Anne Hathaway umiestnila nižšie do svojho Instagramu spolu so sladkou Denníky princeznej gif.

“Je to už 15 rokov (povedzte to so mnou) ZASTAVTE !!!!! Všetkým fanúšikom, ktorí milovali Mia, Louie, Lily, Joe, Michaela a samozrejme aj kráľovnú Clarisse, ďakujem vám zo srdca! A Garrymu Marshallovi, ďakujem za to, že si ma urobil princeznou. Milujem ťa vždy moja milovaná priateľka a učiteľka a každý deň mi chýbaš xx “

SÚVISIACE: Julie Andrews zdvihne naše nádeje pre Denníky princeznej 3

Takže bude tretí film? Držíme svoj dych!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 + = 23

map