Exkluzívne: Ako obnoviť Alicia Vikander prírodné Red Carpet Makeup

Nedeľné večery boli ocenené kritikou za špeciálnu noc pre Aliciu Vikanderovú. Nielenže získala cenu za najlepšiu herečnú herečku za svoju úlohu Dánske dievča, švédska hviezda tiež ukradla reflektor s jej úžasne úžasným výrazom červeného koberca. Vikander predstavoval dizajn Mary Katrantzou, ktorý bol doplnený sálavou sviežou tvárou makeupu. Je zriedkavé, že sa naozaj pozrieme do sveta vytvárania takého okázalého vzhľadu celebrít, ale jej make-up artist Rachel Goodwin zdieľa V štýle všetky tipy a triky na vytvorenie make-upu pripraveného pre fotoaparát Vikander.

“Jej pohľad je vždy podceňovaný pôvab,” povedal Goodwin z jej známeho klienta. “Namiesto toho, aby som sa pokúsila vytvoriť dramatický, chameleón, vylepšil som jej prírodnú krásu.”

Goodwin rozmazal líniu hviezdnej skutočnej kože a make-up s Laura Mercier Smooth Finish Flawless Fluide ($ 48; sephora.com). “Taktiež som použil trochu základov na vyrovnanie očných viečok, čo umožňuje, aby každá farba, na ktorú sa vzťahujem, bola pravdivá svojmu pôvodnému tónu.” Dáta Chanel Illusion d’Ombre Dlhé opotrebenie Svetelný očný odtieň na Novom Mesiaci ($ 36, nordstrom.com) bol pretiahnutý cez záhyby vecí herečky pre okamžitý lesk.

Tajomstvom Vikanderovho pernatého obočia je technológia Goodwinovho zlyhania obočia. “S blondínkami zvyčajne chodím do koreňa vlasov a chodím do tieňa tmavšie, ale s brunetkami som rád odtiahol tieň, pretože ponúka jemnosť.” Goodwin si na Chanel Le Sourcil de Chanel perfektné obličky v Brune (55 dolárov, nordstrom.com) daboval na zlepšenie hereckých oblúkov. “Moja paleta sa mi páči ako umelca, pretože môžem miešať farby. Niekedy nie je magická farba a musíte sa miešať.”

Súvisiace: Najobľúbenejšie tvary obočia cez desaťročia

Ak chcete vykresliť pekné obočie, ako je Vikander, “uistite sa, že nedostávate prášok na skutočné vlasy, ale že ho dostanete na kožu za vlasmi,” navrhol Goodwin. “Takto dosiahnete najprirodzenejší účinok. Uistite sa, že nebudete v súlade s rastom vlasov, ale ísť proti nemu a späť do kože, potom si vezmete kefu a prečniete dozadu, aby ste získali skutočne zmäkčený účinok. “

“Jej mandľové oči sú už krásne, takže nemám rád zosilňovať tvar,” povedal Goodwin. Jej riešenie? “Urobil som mierne priamu líniu v porovnaní so zdvihnutým uhlom s použitím Chanel Écriture de Chanel Eyeliner Pen v Noire ($ 35; saks.com). Začal som na okraji svojho oka a urobil priamu líniu, ktorá bola spojená s vrcholom.

Pokiaľ ide o pridávanie drámu do Vikanderových rias, Goodwin si zachoval možnosť mať slzy na mysli. “Mala som pocit, že zvíťazí, a tak som nechcela používať akúkoľvek riasenku na dne,” povedala. “Sústredila som sa na jej horné riasy na čierne čarodejnice Chanel Le Volume de Chanel v Noire (32 dolárov, nordstom.com) a ostré dno jej očí bolo veľmi čisté, s výnimkou malej kúpeľne RMS Beauty Living Luminizer (38 dolárov; net-a-porter.com) na vnútorných rohoch. Tento náznak iskry odzrkadľoval náladové zdobenie jej šiat. “

Akonáhle jej oči boli úplné, Vikanderove tváre boli spláchnuté lahodným Rituel de Fille Inner Glow Cream Blush v Desire (24 dolárov, ritueldefille.com). Aby sa maximalizovala žiara, Goodwin zdôraznil jej lícne kosti pomocou Kevyn Aucoin Creamy Glow Palette ($ 28; sephora.com)

Svetlá tvár hollywoodskej dievčiny nebola dokončená, kým Goodwin nezmazal pery Vikanders s náušnicou Troy Surratt Automatique v Valentine (34 dolárov, barneys.com) a upevnil ďalšie ohromujúci vzhľad červeného koberca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map