EXKLUZÍVNE: Bush dvojčatá prepočítavajú svoje mimomanželské detstvo v novej knihe – Sledujte trailer

Premýšľali ste niekedy, čo to je naozaj radi žiť v Bielom dome? Ak chcete, aby tajná služba sledovala každý váš krok, od prvých termínov až po vysokoškolské vzdelávanie? v Sestry prvé: Príbehy z nášho divokého a nádherného života (k dispozícii 24. októbra), Jenna Bush Hagerová a Barbara Pierce Bushová o tom, aké to bolo vyrastať tak verejne.

Ako dcéry Georgea W. Busha (prezident USA z rokov 2001 – 2009) a vnučky Georgea H. W. Busha (prezident USA z rokov 1989-1993) dvojčatá vedia, čo sa týka spravovania titulkov. Ale táto pamäť sľubuje, že čitateľom poskytne vnútorný pohľad na ich životy pred, počas a po čase v hlavnom meste s predtým nezvyčajnými príbehmi a osobnými úvahami. Kniha obsahuje aj predhovor ich matky, bývalej prvej dámy Laury Bushovej.

Sestry povedali ľudia začiatkom tohto roka, že sú nadšení debutovať o tento intimný pohľad na svoje “divoké a nádherné” zážitky a dodal: 

“Vždy sme mali šťastie, že sme sa navzájom museli chodiť vedľa seba ako sestry cez mimoriadne okolnosti nášho bežného života.”

Pár bude na ceste propagovať svoju knihu s prehliadkou začínajúcou v New Yorku 24. októbra a končiac v Aténach 18. novembra. Očakáva sa, že bývalé prvé dcéry zasiahnu Dallas, Los Angeles a (samozrejme) Washington, DC, po ceste. 

Bush Sisters
NATHAN R. CONGLETON

SÚVISIACE: Jenna Bush Hager hovorí, že jej rodičia takmer prijatí predtým, ako otehotniete s dvojčatami

Na 35 rokov úspešné duo (Jenna je NBC dnes Šou reportér a Barbara je generálnym riaditeľom a zakladateľom Globálneho zdravotného zboru) dosiahli veľa rokov v ich post-Bielom dome. A kniha jasne ukazuje svoju trvalú podporu jedného druhého. “Mám pocit, že teraz je vhodný čas, aby sa ženy stretli a oslávili sa navzájom,” hovorí Jenna.

Vzájomné spoliehanie sa na to jasne prinieslo zmysel pre Bushových dvojičiek, keď prechádzali najvyššou a najnižšou verejnou životnosťou. Pozrite si video vyššie a dozviete sa viac Najprv sestry. A vyzdvihnite svoju kópiu 24. októbra (alebo predobjednávku od Amazon za 25 dolárov, tu).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 12 = 13

map