Exkluzívne: Kate Middleton’s Hairstylists Dish na svoj svadobný deň Pozrite sa!

Hoci génia kaderníctvo Richard Ward a James Pryce sú ešte stále Kate Middletonna zvyšok svojho svadobného dňa (a noci), sa nám podarilo prepašovať e-mail s vnútornou lopatou o nádhernej nevestke. Ukázalo sa, že to bol hlavne jej nápad. “Catherine bola veľmi zapojená do jej štýlu a jej pohľad bol založený na jej osobných preferenciách,”napísali V štýle. “Bola to záležitosť nájdenia rovnováhy medzi pocitom prírody a odrazom tejto príležitosti.”Štýl vyzerá pomerne jednoducho, ale kaderníčky poznamenali, že to bol v skutočnosti premyslený vzhľad.” Predná časť bola zaseknutá na dve časti na každej strane [hlavy] a potom sa voľne krútila a jemne sa prilepila na zadnej strane hlavu, “vysvetlili.Jej okraje boli pretiahnuté cez čelo, aby bol štýl mäkký a romantický.”

PLUS! Kliknutím na našu galériu získate viac informácií o tom, ako Ward a Pryce vytvorili najslávnejšie svadobné účesy na svete!

VIAC• Kate Middletonova svadobná dlaň na nechty • Middletonova svadobná make-up

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

54 − = 53

map