Exkluzívne! Naučte sa obnoviť Naomi Wattsovu žiarivú make-up od chvíle, keď sme boli mladá premiéra

Naomi Watts mala večer osláviť veľa – nielen premiéra filmového festivalu v New Yorku Keď sme boli mladí sa koná v Lincolnovom centre, ale herečka tiež oslávila svoje 46. narodeniny! Hviezda samozrejme pripomenula príležitosť obliekaním nádherného čísla Valentina a jej make-up artist Pati Dubroff doplnil elegantné šaty s nahým, žiarivým make-upom. “Vôňa jej šiat bola boho elegantná, takže som si udržal jej make-up supermäkký,” hovorí V štýle exkluzívne. “Všetko bolo o zriedkavej koži, jemne štruktúrovanom matnom oku, otrase starožitného zlatého plášťa, dobre definované obočie a mäkký ret.”

Dubroff začal prípravou hviezdnej kože, zametá na vrstvu Burtových Bees Brightening Refining Tonic (12 dolárov, burtsbees.com) a následne zmiešaním nadácie s Burtovými Bees Brightening even skin tones hydratačný krém ($ 20, burtsbees.com) na vytvorenie čistý povrch. Pri pohľade do očí, použil Dubroff po celom veku Dior’s Eye Primer ($ 28; dior.com) a vyrezal hrebeň s matným karamelovým odtieňom z Pati Dubroff Perfect Palette ($ 42; beauty.com). “Naomiho obočie sme si dobre udržali, aby sme vyvážili jemné karamelové tóny na tvári,” hovorí. Po spracovaní matného odtieňu zo slonoviny z rovnakej palety nad základnou použila Anastasiu Metallic Luster Liner v tekutom zlatom ($ 18, anastasia.net), pričom farbu z vnútorných rohov Watteho do stredu oka.

Očarovanie čiernej riasenky vykročil z oka a Dubroff definoval hviezdne lícne kosti s použitím súpravy Make Up for Ever Sculpting Kit ($ 48; sephora.com). “V neposlednom rade som dokončil celý pohľad vrstvením dvoch rús,” hovorí Dubroff, ktorý použil vrstvu Burtovej perličky v Sedone Sands ($ 9, burtsbees.com) ako hydratačnú základňu s nádychom farby. Ona potom prehnala Armani Lip Maestro v # 202 na vrchole ($ 33, giorgioarmanibeauty-usa.com). “Stlačil som to do rúk, potom som použil Burtovu čarovnú perličku znova na vrchol, aby som získal konečný lesk,” dodáva.

Pozrite si najlepší vzhľad Naomi Wattsovej v našej galérii!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 + = 50

map