Exkluzívny: Getting Red Carpet pripravený na Oscary s americkou Sniper Star Jake McDorman

Keď Jake McDorman narazil na červený koberec na dnes večerné akadémie, nevyzeral len dobre – on urobil dobrý. Prvýkrát navštevoval Oscary Americký sniper ktorá bola založená v roku 2009 spoločnosťou Suzy Amis Cameron (manželka Jamesa Camerona). Využívajúc vzdelávacie neziskové MUSE School CA, kampaň vyzýva dizajnérov na celom svete, aby vytvorili oblek pripravený na červené koberce alebo šaty vyrobené z udržateľných materiálov.

022215-Oscarov-jake-McDorman-embed5.jpg
Zdvorilosť

“Je úžasné predstaviť dnes takú skvelú organizáciu,” povedal McDorman výlučne V štýle kým sa pripravoval na dnešný ceremoniál. “Byť na Oscara za Americký sniper a potom aj podpora červených kobercov Zelené šaty je len dvakrát tak cool pre mňa. “Plus, on je v dobrej spoločnosti: Jane Panna hviezda Gina Rodriguez bola vybraná, aby nosila tohtoročné súťažné víťazné šaty. “Sme si každý deň na noc,” odhalil McDorman.

022215-Oscarov-jake-McDorman-embed4.jpg
Zdvorilosť

Počas troch týždňov, ktoré viedli k Oscary, McDorman mal viac vybavenie na úpravu smokingu navrhnutého víťazom súťaže Tingting Chen, študentkou módy v spoločnosti ESMOD-ISEM v Paríži. “Celý tento proces bol veľmi vzdelávací pre mňa, aby som sa dozvedel o udržateľnosti v móde,” povedal McDorman. “Môj výstroj je udržateľný od hlavy po päty – dokonca mi dali pár konopných boxerov, ktoré sa nosia pod ním, takže som dnes stopercentne udržateľný človek.”

022215-Oscarov-jake-McDorman-embed3.jpg
Zdvorilosť

FOTKY: Akadémia Awards 2015 Red Carpet Arrivals

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map