Exkluzívny pohľad na novú kolekciu obuvi Giuseppe Zanotti Jennifer Lopez

“Cítim sa ako ja, cítim to ako vy, je to dokonalá spolupráca,” konštatuje Jennifer Lopez vo videu, ktorý konečne, takmer pol roka po oznámení, nám dáva pohľad na jednu z najpopulárnejších partnerov celebrít-návrhárov: šesťdielna kolekcia topánok s luxusnou značkou obuvi Giuseppe Zanotti. A kto môže argumentovať s J.Lo?

Klip za menej ako jednej minúty nás privedie do pracovného vzťahu páru, ktorý sa zdá byť úplne dokonalý. “Táto farba bude úžasná,” hovorí Lopez, keď poukazuje na vzorku zlatej kože. “Mám rád výšku – je to pekné a vysoko, ale pohodlné,” hovorí o veľkolepom páse pytónových kolenných sandálov. “Malá kovová doska s niečím výnimočným,” navrhuje Lopez za malý nádych na podošvu.

A tento pocit je vzájomný.

“Vždy som milovala, ako Jennifer nosí topánky a obdivovala jej vrodený zmysel pre štýl,” hovorí taliansky návrhár topánok vo vydaní. “Viac ako múza, Jennifer bola skvelá partnerka dizajnu a táto kolekcia skutočne predstavuje silnú, zmyselnú a sofistikovanú ženu – rovnako ako Jennifer.”

SÚVISIACE: Pozri Jennifer Lopez Najlepšie červené koberce vyzerá

Kolekcia Giuseppe x Jennifer sa spúšťa po celom svete 23. januára a môže sa pochváliť dizajnovými kódmi z obidvoch podpisových siluet Zanottiho a ikonického štýlu J.Lo s jemnými šedými stuhami, hustými kryštálmi a luxusným saténom v elegantnej farebnej palete sivých, pastelových a teplých Taupes.

“Ja, rovnako ako toľko iných žien, milujem skvelé topánky,” hovorí Lopez. “Či už chodím po červenom koberci, hrám na javisku alebo sa stretávam s mojimi dievčatami na obed v deň voľna, topánky potiahnu dohromady a doslovne a obrazne ma zdvihnú. S Giuseppe sme vytvorili ultramodernú, ženskú kolekciu zabijákov, sexy bytov a tenisiek. A ako by ste očakávali, je tu správne množstvo iskra. “

Pozrite sa na tento klip, aby ste videli dve osoby v práci.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + = 12

map