Face Time: Zistite, ako sa Lucy Hale stará o jej bezchybnú kožu

Ak ste niečo ako my, potom by ste mohli trpieť vážnou závislosťou od starostlivosti o pleť. i Roztomilé mrchy Lucy Hale pripúšťa, že jej zbierka pleťových vody a elixírov je trochu mimo kontroly. “Mali by ste vidieť moju kúpeľňu,” povedala herečka-speváčka (a teraz módna návrhárka) minulý týždeň po vystúpení na štádiu Honda v divadle iHeartRadio v Los Angeles. “Je to veľa vecí, polovica z toho ani nepoužívam.” Len jeden pohľad a je ľahké povedať, že Hale je svetelná pokožka je dobre postarané, takže sme nemohli pomôcť, ale spýtať sa na jej nočný režim starostlivosti o pleť. “Je to veľmi dlhé, ak to chcete počuť,” varovala. Prečo sme všetci uši!

“Po príchode z práce alebo z vystúpenia, vždy mám make-up, takže najprv používam make-upové utierky, aby som si odobral make-up,” povedal Hale. “Potom sa mi umyje tvár s čistiacim prostriedkom a tri noci týždeň tiež odfarbujem, pokračujem aplikáciou zvlhčovača, séra a očného krému, potom sa vypískam.” Krása spánok, staviame!

Pre viac informácií si pozrite najlepší vzhľad Lucy Haleovej v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 − 27 =

map