Fanúšikovia si myslí, že Peter Dinklage je Super Bowl Commercial potvrdila hlavnú hru Thrones teórie

Hra o tróny sa nevracia s novými epizódami až do budúceho roka, ale fanúšikovia si myslia, že na nedeľu Super Bowl bola potvrdená veľká teória fanúšikov. Peter Dinklage, ktorý hrá na turné Tyrion Lannister, vystupoval v reklame pre Dorita Blazeho, kde sa preháňa cez horiacu miestnosť.

Na konci reklamy Dinklage dokonca dýcha požiar, zdá sa, že na teóriu fanúšikov naznačuje, že je tajne Targaryen. Vzhľadom na to, že teória o pôvode Jonneho Snowu sa ukázala ako správna, nie je to tak tak ďaleko od toho, že by existoval ďalší tajný člen rodiny Targaryenov, a skutočnosť, že sa dobre stretáva s Daenerysovými drakmi, fanúšikovia plamene ešte viac.

To nie je všetko Hra o tróny symboliku z novej reklamy. Ďalej, Morgan Freeman zrejme rap Missy Elliott “Get Ur Freak na” pri pití Mountain Dew Ice a zároveň zmrazenie miestnosti. požiarne a ľad? Hra o tróny odkazy sa práve začínajú robiť.

SPOJENÉ: Najlepšie reklamy Super Bowl z roku 2018

Fanúšikovia sa rýchlo dostali na Twitter, aby diskutovali a rýchlo sa rozhodli, že Tyrion musieť byť Targaryen.

Buď to alebo on naozaj má rád Doritos.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 + = 48

map