Felicity Jones sa tajne vydala za riaditeľa Charlesa Guarda

Blahoželáme, sú v poriadku!

Oscarová nominovaná herečka Felicity Jones, 34, oficiálne zviazala uzol so svojím režisérom Charlesom Guardom,.

Charles Finch & Chanel Pre BAFTA Party - Inside
David M. Benett / Getty Images

Duo sa tešilo malebnému obradu na hrade Sudeley v Cotswolds v Oxfordshire v Anglicku, na ktorom sa zúčastnili povídajúci hostia z A-zoznamu ako bývalý Jones Teória všetkého a Peklo co-stars Eddie Redmayne a Tom Hanks, resp.

Jones vyzerala každú kúsok blaženej nevesty v prvých bielych šatách s vysokým krkom a jemnými gombíkmi, ktoré sa tiahli po jej trupu, jej hnedé zámky zabezpečené v dolnej časti hrudníka na krku.

Ďalšie obrázky a podrobnosti o svadbe Felicity Jones a Charles Guard. Zdvorilosť sestry Felicity Jonesovej a Hannah Teare. #felicityjones #eddieredmayne #thetheoryofeverything #fantasticbeastsandwhereto #thedanishgirl #jupiterascending #rogueone #amonstercalls #inferno #stephenhawking #janehawking #hannahbagshawe #charlesguard

Príspevok zdieľa teória všetkého (@fantastictheoryofeverything)

Felicity a Charles Guard na ich svadbe. 30. júna bol tu aj Eddie Redmayne. #felicityjones #eddieredmayne #thetheoryofeverything #fantasticbeastsandwhereto #thedanishgirl #jupiterascending #rogueone #amonstercalls #inferno #stephenhawking #janehawking #hannahbagshawe #charlesguard

Príspevok zdieľa teória všetkého (@fantastictheoryofeverything)

Hoci sa Jones a Guard stali údajne súkromnými, údajne začali datovať v roku 2015, ich angažovanosť sa odhalila o dva roky neskôr v máji 2017. Felicity uverejnila správy o mesiac neskôr, keď pri červenom koberci zažiarila pútavý kúsok blinga príchod do Londýna.

Skutočná láska bola vždy v mozgu pre Jonesa. Počas toho stlačte tlačidlo Teória všetkého v roku 2014, povedala herečka Telegraph, “Je to zábavné, ako vidieť milostný príbeh nikdy nudný, pretože je to sen nie je to? Je to sny mať skutočnú väzbu s inou ľudskou bytosťou.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 80 = 81

map