Fendi’s Studded Hair Clips sú Throwback príslušenstvo, ktoré budete chcieť nosiť-Stat

Presuňte sa cez motýľové klipsy a škrabance, hrdzavé vlasové klipy sú najnovšími vlasmi, ktoré si budete chcieť nosiť. Na módnej prehliadke Fendi Spring 2017 dnes v módnom týždni v Miláne vyšli najvyššie modely, ako sú sestry Gigi a Bella Hadid, s farebnými stuženými vlasovými klipsami, ktoré boli mierne punkové a mierne pripomínajúce naše obľúbené figúrky značky Lego.

Ak chcete úplne premeniť modely na chladné dievčatá, ktoré si hrajú videohry, všetci sme chceli byť priateľmi na strednej škole, extraordinátorka kaderníčka Sam McKnight hodila vlasy do rôznych štýlov 90. rokov, medzi ktoré patrili pigtails, vysoké poníky, super elegantný a polovica hore, polovica nadol vyzerá, a pripevnil niekoľko funky klipy na rôznych častiach hlavy modelov.

@fendi #karllagerfeld @bellahadid @gigihadid #backstage #backstagebeauty #bellahadid #gigihadid #mfw @peterphilipsmakeup #hairbysammcknight #chatraccessories @chaos @amandaharlech

Fotografie, ktorú poslal Sam McKnight © (@ sammcknight1)

#birdseyeview #hairstyle #chatline @fendi #fendi #dollymixtures #sweets #candy #mfw #karllagerfeld @chaos #backstage #backstagebeauty #hair #hairbysammcknight

Fotografie, ktorú poslal Sam McKnight © (@ sammcknight1)

Hrdzavé vlasy, najostrejšie mačacie oko a trblietavé pery – naše nové štýlové ciele. # FendiSS17 #MFW #FendiBackstage

Video uverejnené Fendi (@ fendi) dňa

SÚVISIACE: Bella Hadid otvorí #MFW show Fendiho, Big Sis Gigi vlastní aj dráhu

Rovnako ako keby vlasy nestačili na to, aby sa poeticky vymanili, make-pro Peter Philips spároval tie štýly s rovnomernou prehnanou okrídlenou očné líniou a lesklým perom – potvrdzujúc, že ​​musíme znovu navštíviť lesklé lepidlo používať aj v 90. rokoch.

Zachytenie a záblesk a pripravenosť na pristátie na dráhe. # FendiSS17 #MFW @ suzieq.leosiboni

Video uverejnené Fendi (@ fendi) dňa

Desaťročie volalo a chce vedieť, kde (a kedy) môže dostať svoje ruky na tieto ozdobné klipy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 + = 37

map