Fergie prináša späť túto tendenciu farieb vlasov na začiatku roku 2000

Takže ste milovali zvrátenú ombré zdôrazňuje, keď ste boli na začiatku roka 2000 na vysokej škole a čakali na štýl, ktorý sa vrátil vo veľkom štýle? Spolu s ďalšími trendmi z desiatich rokov, ako sú maličké maticové slnečné okuliare a trblietavý lesk na pery, Fergie pomáha jednému z desaťročí hlavných trendov vlasovej farby vrátiť sa.

SÚVISIACE: Nicole Richie nám ukázala nový spôsob, ako nosiť pastelové vlasy

Matrixová kaderník George Papanikolas dal svetlému blonďajšiemu lobu speváka farebnú aktualizáciu zdvorilosťou “retro” modrých svetlometov, ktoré vyvrcholia spod vrchných vrstiev vlasov. Spomína na tmavú reverznú ombré, ktorú ste po škole po celom MTV videli, ale s zábavným twistom, ktorý nám pripomína hru Christiny Aguilery v rôznych farbách počas “Dirrty”.

Fergie
Zdvorilosť

VIDEO: Náklady na farbenie vlasov

Spoločnosť Papanikolas používala farebnú škálu Matrixových farieb SOCOLOR CULT, ktorá sa začala v júni a pridávala jemné modré svetlé šošovky do vlasov. Rozsah žiarivých odtieňov trvá medzi 20 až 40 šampónikmi a stav vlasov, aby nedošlo k poškodeniu. Po vytvarovaní vlasov vo voľných, štruktúrovaných vlnách, prosprit Matrix’s StyleLink Style Fixer ($ 18; ulta.com) po celom svete, aby Fergie novú farbu vlasov dodala lesk a držanie.

Fergie
Zdvorilosť

Ak je reverzný ombré vzhľad pre vás trochu príliš retro, môžete vždy používať žiarivú farbu, ako je Fergie’s, a pridajte ju do vlasov, kde by slnko prirodzene zasiahlo zvýraznený efekt.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map