Fergie uverejňuje nový singel “M.I.L.F. $” – a dáva termín úplne nový význam

“Dutchess” je späť! Fergie vydala v piatok úplne novú trať a výraz “M.I.L.F.” nadobúda úplne nový význam.

Vokalista Black Eyed Peas nevydal od svojho debutu v roku 2006 ďalší sólový album Dutchess, ktorý predstavoval chytľavé hity ako “Fergalicious” a “Big Girls Do not Die”, a táto nová horúca skladba, ktorá vyšla o 10 rokov neskôr, nám pomohla za druhý sólový rekord.

Nedávno vydala ďalšie skladby, “Hungry”, a jej posilňujúca nová pieseň tiež znie ako horolezec. Ale predtým, než sa dostaneme pred seba: “MDIF” nie je to, čo to vyzerá. Horúca nová pieseň priamo neodvoláva na bežne priradenú definíciu popularizovanú v roku 1999 americký koláč. Namiesto toho sa Fergie rozhodla dať akronymu posilňujúci význam, ktorý oslavuje materstvo.

“Zmena skratky na” Mamičky, ktoré by som rád nasledoval “, je o posilnení postavenia žien, ktoré to robia všetci … Majú kariéru, rodinu a stále nájdu čas na to, aby sa postarali o seba a cítili sexy. samozrejme, “povedala podľa ľudia. Samotná pieseň má chytľavé pop-inšpirované rytmy, ktoré sme milovali od Fergie, ako aj veľa mliečnych automatov!

Od narodenia jej syna Axl Jack (otec je manžel Fergie Josh Duhamel), v roku 2013, matka jedného položil pomerne nízke, aj keď prepustil singel “LA Láska” v roku 2014, rovnako ako dobre-prijaté “A Little Party Never Zabili Nikto “za Veľký Gatsby soundtrack v roku 2013.

SÚVISIACE: Fergie kvapky ďalšie darebný náhľad jej “hladné” hudobné video

Stiahnite si “M.I.L.F. $” cez iTunes, alebo streamujte cez Spotify nižšie.

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 + = 78

map