Flaritza vysvetľuje všetko: Životné lekcie z Maritzy a Flaca z Orange je nová čierna

Zatiaľ čo väčšina z väzňov Litchfield Oranžová je nová čierna nemajú žiadny problém hovoriť o svojej mysli, Flaca a Maritza, dynamické duo, často známe ako Flaritza fanúšikom, sa dokážu obzvlášť úprimné so svojimi veselými, nefiltrovanými slovami múdrosti. Rekordovateľné postavičky, ktoré sa dajú rozoznať, umožňujú fanúšikom identifikovať sa s každým dramatickým dejom a nie je divu – Jackie Cruzová, ktorá hrá Flaca, sa priznala, že jej úloha je vlastne viac tupá verzia sama. “Spoznávam sa takmer všetko o Flaca, okrem toho, že hovorí viac o tom, čo má na mysli,” hovorí nám. “Vždy hovorím, že je trochu ako môj alter ego, hovorí veci, ktoré by som si mohol povedať, ale nie.”

Počas nedávnej návštevy V štýle hlavné sídlo, sme sa s Cruz a Diane Guerrero (ktorá vykreslila Maritzu), aby sme získali prehľad o tom, čo sa dozvedeli z hit show, a nie sme prekvapení pre nás, mali veľa čo povedať. Pokračujte v čítaní, aby ste videli životné lekcie, ktoré sme získali počas našej konverzácie –Oprah Lifeclass môže mať určitú konkurenciu!

Každý má svoj vlastný príbeh.

Ako sme videli oranžový, na človeka je viac ako to, čo je na povrchu, a všetci robia chyby. “Niektoré z mojich najväčších problémov boli, keď cítim najnižšie, a toľko, že robím nesprávne rozhodnutia, má čo do činenia s otázkami sebaúcty,” hovorí Guerrero.

Hĺbkové spätné príbehy umožňujú publiku vidieť, ako každý odsúdenec skončil tak, ako to urobil, a humanizuje sa tým, že predvedie svoje boje a zraniteľnosti. “Ľudia robia chyby, Flagovu chybu ešte nepoznám, ale títo ľudia nie sú zlí ľudia,” hovorí Cruz. “Keď uvidíte ich pozadie, uvidíte, že ktokoľvek by mohol skončiť – tieto postavy by mohli byť všetci z nás.”

Vaše prekážky vás nedefinujú.

Napriek tomu, že sme ešte videli históriu Maritzy, Guerreroov osobný príbeh je rovnako zaujímavý ako ktorýkoľvek z vedúcich postáv. ” Po odchode do Kolumbie bola oddelená od svojich rodičov, ale bola schopná obrátiť svoju situáciu s pomocou svojich priateľov, rodiny a komunity. “Neustále som komunikoval s rodičmi, ale mohol som to urobiť rôznymi spôsobmi,” hovorí nám. “Napriek tomu som si dokázal predstaviť lepší život a lepšiu budúcnosť a s láskou mojich rodičov, ktorí mi stále povedali, že mám talent, a že som zvláštny, stále som pokračoval a odviedol to.”

Guerrero pozrela na svoju rodinu na podporu a hľadala programy, ktoré dosiahli vrchol jej kreatívnych záujmov. “Mnohí mladí ľudia museli vyrastať v podobných situáciách – či už ich deti boli deportované alebo majú svoje vlastné problémy – ale práve preto, že vaša rodina má taký postoj, to neznamená, že vaša bude v budúcnosti, ak budete tvrdo pracovať dosť, “dodáva. “Bude to ťažké a môžete padnúť, ale musíte pokračovať, to je to, čo som urobil.”

diane Guerrero and Jackie Cruz - Flaca and Maritza - Orange Is the New Black
Sarah Balch pre InStyle.com

Nebojte sa vyčnievať.

Nikdy neviete, kto budete mať vplyv, a vziať na seba svoje úlohy, Guerrero a Cruz každý vystupoval ako inšpiratívny vo svojich vlastných komunitách, pričom domáci rozhodol, že to má význam. “Teraz, keď obaja máme hlas, môžete zmeniť,” hovorí Cruz. “Mám pocit, že Latinas vyrastajúci teraz uvidí v televízii niekoho ako oni a pripája sa k vám týmto spôsobom.” Guerrero má niekoľko fanúšikov a je vždy príjemne prekvapený, keď počuje, ako sa jej fanúšikovia spájajú. “V najmenších ohľadoch sa ľudia môžu s vami spojiť,” hovorí Guerrero. “Mám vždy záujem vidieť, ako sa ľudia identifikovali so mnou a svojím charakterom – je to pekné a nečakané.”

Uveďte svoje hlasové vyhlásenia a ciele nahlas – mohli by sa splniť.

Na ceste k zobrazovaniu Flaca sa stala vtipná vec: Predtým, než sa stala herečkou, Cruz pracovala na populárnom hotspotu v New Yorku, kde sa stretla s priateľkou, ktorá inšpirovala ohnivú osobnosť svojej postavy. “Bola by naštvaná, a ja by som to sledovala a povedala by som jej:” Jedného dňa sa chystám hrať v televízii, “hovorí nám. “Dostal som konkurz a ja som si predstavoval, že Flaca má rovnaký prízvuk a znaky ako môj priateľ, ktorý je tiež skutočne chytrý. Teraz je v škole, chodí na vysokú školu a hrám ju v televízii!” Guerrero dokonca presvedčila, že táto metóda funguje. “Jackie je kráľovná toho. Keď projektujete niečo do vesmíru a potom sa to skutočne deje,” hovorí Guerrero. “Začínam si myslieť, že je psychická!” Všetky slečny Cleo – vtipy stranou, Cruz má výsledky, ktoré menia bodové body, sú možné, keď nastavíte cieľ a akonáhle to vyslovíte nahlas, môžete len nájsť náhľad, ktorý potrebujete, aby ste sa stali skutočnosťou.

Nikdy neprestaňte učiť sa od ostatných.

S obsadením ako talentovaným ako on oranžový, nie je pochýb o tom, že Cruz aj Guerrero sa dozvedeli viac o svojom remesle a práci so svojimi spoluobčanmi. Rýchlosť čítania skriptov slúžilo najmä ako havárie v tom, ako načrtnúť svoje línie. Pri pohľade na ostatné herečky nakrúca svoje scény v pracovnom rozhovore, Cruz dokázal určiť smer, ktorým sa Flaca vzdal. “Bolo to zábava, pretože sme tam všetci stojali pozorne na scénu a ja som bol jedným z posledných ľudí, ktorí mali ísť, a tak som sa chcel dostať na úroveň všetkých ostatných,” hovorí. “Staršie dámy vo väzení sú niektoré z mojich obľúbených,” dodáva Guerrero. “Boli na ňom veľmi dlho a mali viac skúseností v tejto oblasti, mám rád hovoriť s nimi a klásť otázky.”

Pozrite sa na naše obľúbené momenty krásy zo sezóny 2 Oranžová je nová čierna!

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 41

map