Francia Raisa odhaľuje Selene Gomezovej a jej vlastný boj s depresiou po transplantácii

Odvtedy, čo sa minulý rok otvorili okolo svojich postupov pri transplantácii obličky, Selena Gomezová a Francia Raisa sa nevzdali strašidelného zážitku z chirurgie a Gomezovej núdzovej druhej operácie. Ale v novom rozhovore Raisa odhaľuje detaily o ich oživení, ktoré ich vráti do pozornosti ešte pôsobivejšie.

Pred chirurgickým zákrokom dospelý ish hviezda bola informovaná sociálnym pracovníkom, že jej skúsenosť po operácii bude ťažšia ako jej priateľka. “Povedala mi:” Bude to ťažké. Príjemca bude žiariť a ona sa zotaví oveľa rýchlejšie ako darca, pretože dostane niečo, čo potrebuje. Strácate niečo, čo nemusíte strácať. Bude to ťažké a bolo to veľmi ťažké, “povedala Raisa vo videu sám.

“Selena a ja sme prešli cez depresiu. Má s ňou nejaké komplikácie a má väčšie jazvy než, viete, ja. To sa neočakávalo. Pamätám si, že som dostala textovú správu od Seleny a povedala: “Som tak strach. Mohol by som zomrieť, “spomenula si. “Vtedy sa dostala do komplikácií, kde sa oblička otočila a ona prerazila tepnu a ona sa musí vrátiť späť dovnútra a museli z nej odobrať žilu – takže má jazvu tu (ukazujúca na vnútorné stehno) a postaviť múru okolo jej tepny. “

selena Gomez Francia Raisa
Presley Ann / Patrick McMullan cez Getty Images

Kvôli rasovej núdzovej druhej operácii bolo zotavenie obidvoch obtiažne a trpeli depresiou čiastočne kvôli nečinnosti. “Bolo to hrubé už niekoľko mesiacov, pretože nie som zvyknutý byť neaktívny. Som veľmi aktívny a doslova sme sa museli zobudiť a nečakať, že budeme robiť čokoľvek a bolo to ťažké. Pomáhanie ľuďom pri sprchovaní bolo veľmi pokorné, “povedala Raisa.

SOUVISLOSTI: Francia Raísa odhaľuje, že Selena Gomez “mohla zomrieť” zo závažnej komplikácie po transplantácii

Herečka tiež odhalila svoje tri postoperačné jazvy vrátane jej “jazvy v sekcii C”, ako ju nazýva – pretože je to podobné v mieste a veľkosti, ktoré má matka po cisárskom porodu. Má tiež tetovanie v tej istej oblasti, ale to je jedno označenie, ktoré je pripravená na odstránenie.

“Mám 19 rokov. Bol som vo vzťahu a je mi jedno, ako si v láske myslíš, že si, nemyslím si, že by si mal robiť čokoľvek, čo predstavuje vzťah. A ja si to nechám vychutnať. “

Jej jazvy však Raisa zvyklo. “Vaše jazvy vás nedefinujú. Je to súčasť vášho príbehu. A je to súčasť príbehu, ktorý vás robí špeciálnymi a vy odlišnými. Dievča, ukáž to! “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map