Francúzska prvá dáma Brigitte Macronová diskutuje o svojom 24-ročnom veku manželstva

Manželka francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, 10-ročná, Brigitte Macronová, je jedna z najhorších pani. Je to učiteľka, matka dvoch, dôveryhodný poradca jej manžela a celkovú ikonu štýlu. To však nie sú fakty, ktoré v mesiacoch, ktoré nasledujú po zvolení svojho manžela, upútali pozornosť médií. Jeden veľký človek z Brigitteho vzostupu do slávy bol mimoriadne povrchný: Je približne 24 rokov starším jej mužom.

Brigitte, 64, nedávno hovoril vo francúzštine elle o vekovej medzere a mediálnom zobrazovaní takýchto informácií, čo povedalo zdroju, že sa rozhodla dať Macronovi lásku nad očakávania a názory spoločnosti.

“V živote sú časy, kedy je potrebné urobiť dôležité rozhodnutia,” povedala, “a to pre mňa bolo to, čo bolo povedané už dvadsať rokov, je to zanedbateľné, samozrejme, máme spoločné raňajky – ja a moje vrásky, s mladým – ale je to tak. “

Macron extrapoloval a vysvetľoval, že prijala skutočné šťastie tým, že nadväzuje vzťah so svojím manželom.

“Ak by som túto voľbu neurobil, zmeškal by som svoj život, mal som so mojimi deťmi veľa šťastia a zároveň som cítil, že musím žiť” túto lásku “, ako hovoril Prévert, byť plne šťastný. “

Čo sa týka kritiky médií, Brigitte hovorí, že to nebolo ľahké.

“Skončila som tým, že som si povedala, OK, dobre to nerobím, ale musím sa s tým vyrovnať, potom to prebehne.”

PRIPRAVENÉ: Rihanna a prvá dáma Francúzska Brigitte Macron sa stretli v 2 neuveriteľne odlišných oblečení

Treba poznamenať, že Donald a Melania Trump majú aj vek 24 rokov, hoci médiá sa rozhodli napadnúť túto skutočnosť rovnakým spôsobom ako s Macrons.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 + = 75

map