Francúzsky tím olympijských párov viedol Ed Sheeran, pretože prečo nie?

Niekedy olympijskí konkurenti dosahujú neuveriteľné atletické výkony, keď sa pozeráme na úžas a inokedy sú rovnako ako my, čo sa zasekne Edemu Sheeranovi. Iba keď to urobia, je to na medzinárodnej scéne pre milióny ľudí.

Francúzske dvojice krasokorčuliarov Vanessa James a Morgan Cipres prezentovali svoj krátky program v Pyeongchang v utorok a vzali ľad na piesňu, ktorú Sheeran nazval “Make It Rain”.

TK
MLADEN ANTONOV / Getty

Zatiaľ čo výber hudby sa môže zdať netradičný v porovnaní s ich konkurentmi (čínsky tím v súčasnosti prvýkrát skóroval na “Hallelujah” od Leonarda Cohena, zatiaľ čo americký tím skóroval na “Come What May” z hudobného Moulin Rouge), to nie je neobvyklé pre Francúzsko. Iba minulý rok James a Cipres skĺzli do The Weeknd’s “Earned It” v a Päťdesiat odtieňov šedátematické rutinné doplnky s oblečeniami podobnými oblečeniam a pohybom, ktoré by spôsobili, že kresťanský šedý sa zmení.

Toto je historický rok olympijských korčuľovaní, pokiaľ ide o hudbu, pretože Pyeongchang je prvou olympiádou, ktorá umožňuje korčuliarom konkurovať hudbe s texty a jeden pohľad na tím francúzskych dvojic ukazuje, že športovci plne využívajú.

TK
JOE KLAMAR / Getty

Súvisiace: Plány Valentínskeho páru tohto páru zahŕňajú korčuľovanie na olympijských hrách spoločne

Pravidlá týkajúce sa slobody vybrať si viac nekonvenčnej hudby sa stali flexibilnejšími od roku 2014, keď medzinárodná korčuliarska únia dala korčuliarom povolenie hrať hudbu s textami. Toto pravidlo však nenadobudlo platnosť po zimné olympijské hry 2014 v Soči, takže rok 2018 je prvým rokom, kedy sa preložili na olympijské hry.

James a Cipres sú v súčasnosti na šiestom mieste po krátkom programe a oni budú skate zadarmo program na “Sound of Silence” usporiadané M. Rodriguez v stredu večer určiť ich celkové olympijské umiestnenie. S hodvábnym quad salchow naplánovaným na program, jedna vec je istá: Dokonca aj bez Ed Sheeran hudby, ich rutina nebude nuda.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − 33 =

map