Freddie Prinze Jr. je taký dobrý šéfkuchár, jeden z jeho spoločných hviezd prešiel cez recept

Freddie Prinze Jr možno ukradli srdcia dospievajúcich dievčat na celom svete ako token “chlapca” z 90. rokov mláďatá ako Je to všetko a viem čo si robil minulé leto, ale kto vedel, že vtedy tiež svietil ako šéfkuchař? V skutočnosti, predtým, než herec dokonca vstúpil na filmový súbor, na žiadosť jeho matky sa zapísal na prestížnu vysokú školu kulinárskych umení Le Cordon Bleu v Pasadene v Kalifornii – potom okamžite odišiel a vydal svoj prvý filmový koncert. Ale on nikdy naozaj prestala variť.

Teraz sleduje svoju prvú vášeň novou kuchárskou knihou, Späť do kuchyne (18 dolárov, amazon.com), v ktorej sa zúčastnilo 75 z jeho receptov, ktoré boli ovplyvnené jeho Puerto Rican dedičstvom, spolu so šťavnatými zážitkami z jeho filmov, ako napríklad cestovínová omáčka, ktorá bola údajne taká lahodná, jeho hviezdy, aby ho stonali. doslovne.

SÚVISIACE: Nová značka života spoločnosti Sarah Michelle Gellar zmení spôsob pečenia

Pred vydaním knihy sa Prinze Jr. zastavil V štýle HQ hovoriť o varení s deťmi a najsexiálnejšie, čo urobiť pre významné iné. Hit hit pre sledovanie plného vysielania vyššie, a hľadať ďalšie živé videá, na ktorých môžete klásť otázky o svojich obľúbených osobnostiach V štýleje na Facebook stránke

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 3

map