Futbal, meditácia, raňajky! Pozrite sa, ako Kate Hudson získala ocenenie Zlatý glóbus

Kate Hudson dnes večer zasiahol červený koberec Zlatých glóbusov v neuveriteľne sexy zimnom bielom šatníku Versace. Veľkolepé číslo predstavovalo výstrih s nízkym rezom a bočné výrezy s akcentovanými popruhmi s bielizňou. Herečka sa zdobila dvojicou jednoduchých, ale úžasných diamantových náušníc Forevermark a štíhleho chignonu. Sophie Lopezová, Hudsonova štylistka V štýle výlučne na procese výberu nádherných ozdôb Hudsonovho. “Šaty mali bielou kryštálovou výzdobou, takže som musel dávať pozor, aby som neprežil šperky, potreboval šperky, ktoré urobili vyhlásenie jemným spôsobom,” hovorí Lopez a dodáva, že diamanty sú tiež ideálne pre Hudsonove elegantné a minimálne vlasy a make-up vyzerať.

FOTOGRAFIE: Kate Hudson je najlepšie vyzerá na a mimo červený koberec

Takže, prečo chce Hudson dostať červený koberec? Začiatkom dňa sa mama dvoch zobrala do spoločnosti Instagram, aby dokumentovala jej rutinu pred Zlatým glóbusom, ktorá zahŕňala raňajky pre svojho syna, meditáciu, oddávanie sa jej obľúbeným kozmetickým výrobkom a sledovanie hry Denver Broncos v televízii. Pozrite sa na niektoré z jej prípravkov pre Globes a potom sa pozrite na najlepší vzhľad z červeného koberca Golden Globes v roku 2015 (Hudson included!) V našej galérii.

11:40 am-11:50 hodín �� # 10MindfulMinutes #quiet #love #SettingIntentions #peace

Fotografie, ktorú vyslal Kate Hudson (@ katehudson)

 

Čas sprchy �� Kozmetické výrobky podľa výberu ❤️ # GoldenGlobes2015

Fotografie, ktorú vyslal Kate Hudson (@ katehudson)

 

Mal som sa pripravovať �� … oh, dobre, teraz mám ďalšiu prioritu! Choď Broncos! # #Playoffs # GoldenGlobes2015

Video, ktoré poslal Kate Hudson (@ katehudson)

FOTKY: Všetko najlepšie vyzerá z Červeného koberca Zlatých glóbusov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 53 = 56

map