FYI: Nový Han Solo je rovnako horúci ako Harrison Ford

Ak by ste sa nestarali menej o Luke Skywalker, princeznú Leiu a všetko, čo má čo do činenia s Force, tu je dôvod, aby ste dohonili poslednú splátku Hviezdne vojny franchising: hotties.

Je pravda, že v sérii nemusíte naraziť na sexuálnu bombu, akou je Jake Gyllenhaal alebo Bradley Cooper, ale franchising zahŕňa aj jej spravodlivý podiel z diabolsky pekných gentlerov, ktorí sú ľahko na oči. Hovoríme o Harrison Fordovi. 

Herec pôvodne predstavil Han Solo v režisérovi George Lucasovej prvej splátke v roku 1977, Star Wars: Epizóda IV – nová nádej. Vtedy 35-ročná hviezda stelesňovala hrdinu, mávala na tvári zmätené zámky a začala si zachrániť deň. V 75 rokoch to Ford stále dostal.

To nás privádza k novému Han Solo, Aldenovi Ehrenreichovi. Riaditeľ Ron Howard predstaví svoj film spinoff, Solo: Príbeh Star Wars, do sveta v piatok a Ehrenreich, 28, sa zdvihne priamo tam, kde Ford prestane. Podľa IMDB sa “Han Solo stretáva s jeho budúcim pilotom Chewbacca a stretne sa s Landom Calrissianom [hrá Donald Glover v novom filme] rokov pred vstupom do povstania” vo filme.

Chewbacca stranou, nemohli sme si všimnúť, ako je roztomilý Ehrenreich, rovnako ako Ford, naozaj.

Narodil sa celoamerický srdcový rod L.A., ešte nemôže byť považovaný za meno domácnosti, ale len čakať. Fanúšikovia ho môžu rozpoznať z rolí v Hail, Caesar!, Nádherní tvorovia, Tetro, a lepšie známe tituly, ako je Blue Jasmine, rozhodli sme sa však okamžite odstrániť jeho talent a zamerať sa na jeho nespochybniteľný dobrý vzhľad.

han Solo Star Wars - Embed - 1
Getty Images, Lucasfilm

Ako žije s portrétom pána Sola? Esteticky nám dáva to, čo chceme. Rovnako ako Ford, Ehrenreich dodáva, že sa príliš – cool-to-care usmieva spolu s – aspoň z fotiek, ktoré sme videli – istú prechádzku, ktorá zrazu zistí, že chcete mať k dispozícii chlapcov, ktorí ovládajú medzigalaktické zbrane.

SPOJENÉ: sólo Bromance Úplne zatvára svoj skutočný milostný príbeh

Má ten profil rozčuľovať, nehovoriac o vlasoch, ktoré sú rozdelené dole ako Ford.

han Solo Star Wars - Embed - 2
Getty Images, Lucasfilm

Odhodí sa do vypnutých košikov, do svojej špinavej kože (obaja sa zdajú, že sa veľmi potúšajú) a navyše sa vyslovilo Adamovo jablko a my sme získali silvestrovský víťaz.

han Solo Star Wars - Embed - 3
Getty Images, Lucasfilm

Zrazu sme hlboko investovaní do toho, čo sa stalo dávno, v galaxii ďaleko, ďaleko.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 82 = 86

map