Gabrielle Union ohrieva Mykonos v horúco ružovej bikinách

Gabrielle Union vyťažuje väčšinu posledných letných dní.

Byť Mary Jane hviezda a jej manžel Dwyane Wade odštartovali v Grécku na epické prázdniny tento týždeň a Union sa nezaujímala o to, aby sa ukázať štýlovými očami z ich cestovania. Aj keď sme už prechádzali svoj štýl dovolenky, herečka sa podarilo vziať veci do zárezu, keď odhalila svoju tónovanú postavu v horúcom ružovom bikinách v nekonečnom bazéne nie v jednom, ale tri samostatné fotografie Instagram v stredu.

“Západ slnka v Mykonosu”, Union podčiarkla prvú snímku, ktorá ukázala, že ju vrhla späť na hlavu a smiala sa, keď kopala späť s neuveriteľným výhľadom na oceán v pozadí. Na ďalšej fotografii sa vráti do bazéna a jej prúžky pretekajú okolo seba a v treťom okamihu sa herečka rozmaznáva, keď sa nasýti slnkom.

Západy slnka v Mykonose

Príspevok, ktorý zdieľa Gabrielle Union-Wade (@ gabunion)

☀️

Príspevok, ktorý zdieľa Gabrielle Union-Wade (@ gabunion)

Prečo tri úchyty? Pretože keď vyzeráte dobre, musíte ukázať svoje bikiny vo všetkých uhloch.

Hoci bola jej ballerka hubby MIA. v jej úkryte pri bazéne, mal pravdu pri svojej boku, keď narazili na mesto na ďalšej fotografii, kde hádzala žltú plodinu, biele široké nohavice a vytlačený plášť zo svojej kolekcie New York & Co. “My,” napísala po boku.

nami.

Príspevok, ktorý zdieľa Gabrielle Union-Wade (@ gabunion)

Pár sa taktiež pobavil na slnku a všetci sa usmievali, keď narazili na pláž spoločne, s Unionou vyrezávajúcou vysoko strihanou Velvet Sphynx z jedného kusu (125 dolárov, velvetsphynx.com) a Wade obopína ruky okolo ňou v čiernych plávajúcich kufroch a čiernej baseballovej čiapke.

Gabrielle Union - Travel Swimwear
Mega agentúra

súvisiace: Gabrielle Union Nám hovorí, prečo jej kolekcia New York & Co. je “okrúhlym okamihom”

VIDEO: Prečo pomohol rozvod Gabrielle Union Vezmite viac módnych rizík

Len ďalší dôvod, prečo sú tieto dve ciele celkom pár.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 + = 55

map