Genius Summer Outfit Idea: Ako nosiť svoje plavky ako súčasť vášho vzhľadu

Ok, to môže byť ťažké predať, ale počúvajte dámy: Vaše plavky majú viac života, než si myslíte. Keď sa štýl s oddelením vpravo a príslušenstvo, ako je uvedené vyššie, plavky môže omráčiť v koktailovej hodine, rovnako ako na pláži. Áno, naozaj. Vzhľad môže znieť ako zastrašujúci, ale viete, že je to najjednoduchšie vytiahnuť z jednodielneho obleku. Čo je skvelé, pokiaľ ide o tento outfit nápad je, že ako oblek na oblečenie, jeden kus je neuveriteľne lichotivé – spandex-ako textílie drží všetko na mieste, ako žiadny iný vo svojej kategórii. Kľúčom k hrebeňu vzhľadu je, aby to vyzeralo, že nebudete nosiť plavky. Preto budete musieť spárovať s vylepšenými základmi, ktoré ich vyvážia. Je pravda, že táto myšlienka na oblečenie nebude fungovať všade. Je to najlepšie, keď sa nosia na plážových pobytoch alebo nocľahoch stráviacich pri bazéne. V neposlednom rade toto párovanie oblečenia vám tiež pomôže odôvodniť zníženie o 200 dolárov + na plavky (náklady na oblečenie, ľudia!). Ešte nie ste zaujatí? Pokračujte v rolovaní na nákup 5 nápadov na oblečenie plaviek.

plávanie Outfits
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: Plavky Onia, 195 dolárov; onia.com. Džínová sukňa CC, 93 dolárov; houseoffraser.com. Kate Spade New York spojka, $ 188; shopbop.com. Sandále J. Crew, 218 dolárov; jcrew.com.

SÚVISIACE: Ako nájsť perfektné plavky pre váš typ tela

plávanie Outfits
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: Lisa Marie Fernandez oblek, 320 dolárov; net-a-porter.com. Ally Fashion sukňa, 30 dolárov; allyfashion.com. Fabiola Pedrazzini spojka, 130 dolárov; nordstromrack.com. Topshop sandále, 175 dolárov; topshop.com.

plávanie Outfits
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: Mikoh plavky, 210 dolárov; intermixonline.com. Topshop palazzo kalhoty, 105 dolárov; topshop.com. J. Crew spojka, 118 dolárov; jcrew.com. Teóriový sandál, 495 dolárov; theory.com.

plávanie Outfits
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: J. plavky Crew, $ 88; jcrew.com. Reiss sukňa, 230 dolárov; reiss.com. Tory Burch spojka, 350 dolárov; toryburch.com. Expresný sandál, 88 dolárov; express.com.

SÚVISIACE: Vyhľadávanie pre Perfect Beach Bag? Zistili sme 10!

plávanie Outfits
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: H & M plavky, 25 dolárov; hm.com. Tibi sukňa, 275 dolárov; tibi.com. Matt & Nat taška, 150 dolárov; nordstrom.com. Sandále Stuart Weitzman, 218 dolárov; stuartweitzman.com.

Upozornenie redaktora: Minulé leto som nosil odvážne potlačenú, ozdobenú dielikou s čiernym okom. Priatelia ma pýtali vľavo a vpravo “Počkaj, čo máš na sebe?” a “Kde ste to dostali?” Niektorí dokonca mysleli, že môj vzhľad bol (doslova) jeden kus! Bol to jeden z mojich najobľúbenejších vzhľadov leta.

FOTOGRAFIE: 13 Retro Plavky kusy inšpirované Vintage Fotografie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 2 =

map