George a Amal Clooney len darovali 100 000 dolárov na pomoc deťom migrantov oddelených od svojich rodičov

George a Amal Clooney sa pripájajú k ligám hollywoodských A-listers – vrátane Reese Witherspoonovej, Johna Legendy, Chrissy Teigenovej a viac-postavenej v protiklade k prisťahovaleckej politike nulovej tolerancie administratívy Trump, ktorá vyústila do oddelenia tisícov prisťahovaleckých detí od svojich rodičov.

V pondelok Clooneys odhalil, že ich organizácia The Clooney Centre for Justice daruje 100 000 dolárov Mladému stredisku pre práva detí prisťahovalcov, ktoré pracuje rôznymi spôsobmi na pomoc samostatným rodinám.

George and Amal Clooney at Tribute to George Clooney, lead
Frazer Harrison / Getty Images

Vo vyhlásení pre ľudia, pár uviedol, že myslia na vlastné deti, 1-ročné dvojčatá Ella a Alexander, keď sa rozhodli darovať. “V určitom okamihu budú naše deti nás opýtať:” Je to pravda, naša krajina skutočne odobrala deti od svojich rodičov a umiestnila ich do väzníc? “A keď odpovieme na áno, pýtajú sa nás, čo sme urobili čo sme povedali, kde sme stáli, “napísali,” nemôžeme zmeniť politiku tejto administratívy, ale môžeme pomôcť brániť obete. “

SÚVISIACE: Zoznámte sa s ženami, ktoré obhajujú migrujúce deti na našej hranici

Clooneys často používajú svoju platformu (rovnako ako svoje vreckové knihy), aby sa postavili k otázkam, ktoré sú im blízke. V marci tohto roku darovali 500 tisíc dolárov do marca za Náš život ako protest proti násiliu zbraňami, a to aj v mene svojich detí. To všetko prichádza navyše k obhajobnej práci ich nadácie, ktorá bojuje “za práva jednotlivcov nespravodlivo cielené represívnymi vládami prostredníctvom súdov” – nehovoriac o práci Amala ako medzinárodného právnika zaoberajúceho sa ľudskými právami.

Máme pocit, že pokiaľ ide o Ellu a Alexandra, ktorí sú hrdí na svojich rodičov, Clooneys sa nemusia obávať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 46 = 53

map