George a Amal Clooney Robiť romantický vstup na filmový festival Monster Cannes v Premiere

Robia George a Amal Clooney to, čo je potrebné na to, aby bol hollywoodsky najlepší oblečený pár vôbec? Určite Cannes otočte hlavy na červený koberec.

Vo štvrtok šťastný pár zaplatil okamih, keď prišli na premiéru posledného filmu Georgea, Money Monster, na filmovom festivale v Cannes v roku 2016. Clooneys chvíľu pozdravil Monsterovu režisérku Jodie Fosterovú a Georgeovu hviezdu Juliu Robertsovú, ale to nebolo ich stretnutie v A-zozname, ktoré ukradlo show.

Amal oslňuje pastelovú žltú šatku Atelier Versace s dlhým vlajúcim vlakom a opäť navrhol výrazný krásu, ktorý pozostával z jasne červeného pera a zvlnenej bočnej časti. Pre Georgea, čierna kravata príležitosť volal po šití na mieru smoking s krehkou bielou košeľu, obuv z patentovanej kože a samozrejme čerstvo zdobená vousy, ktorá dokazuje, že je jedným z najdokonalejších hercov tam.

George and Amal Clooney Cannes Embed
Pascal Le Segretain / Getty Images

Keď sa dostali okolo kamier, Clooneys takisto jasne ukázal, kto sú najviac nadšení, že vidia: navzájom. George držal Amala spodnú časť chrbta, zatiaľ čo oni predstavovali, a dvaja nemohli prestať držať ruky, keď sa dostali na schody Palais des Festivals et des Congrès.

FOTOGRAFIE: Najlepšie vyzerá na filmovom festivale v Cannes v roku 2016 Red Carpet

Tento vzhľad je určite pre knihy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 4

map