George Clooney daroval 14 najlepších priateľov s 1 miliónmi dolárov v hotovosti

George Clooney hral v jeho spravodlivom podielu akčných filmov, ale v podstate vytvoril tvorby pre jedného s pomocou miliónov dolárov v hotovosti a veľa aktoviek.

Clooneyho priateľ Rande Gerber odhalil, že v roku 2013 Clooney pozval 14 svojich najlepších priateľov na veľmi zvláštne prekvapenie.

“Existuje skupina ľudí, ktorých nazývame” Chlapci “. George ma volal a “Chlapci” a povedal: “Hej, označte 27. september 2013 vo svojom kalendári,” povedal Gerber na nedávnej epizóde MSNBC headlinerov. “Všetci prídu do môjho domu na večeru.”

George Clooney - Lead
J. Merritt / WireImage

Akonáhle sa “chlapci” dostali tam, Clooney začal reč o tom, aké dôležité sú pre neho.

“George začal hovoriť:” Počúvaj, chcem, aby ste vedeli, koľko ste pre mňa mysleli a koľko máte na mysli v mojom živote. “Prišiel som do Los Angeles, spal som na gauči a som šťastný v mojom živote, aby ste mali všetci a nemohli by som byť tu, kde som dnes bez vás všetkých, “povedal Gerber.

Clooney dal na každom mieste na stôl čierne kufre a keď dal pokyn všetkým, aby ich otvorili, ukázalo sa, že každý kufor má v hotovosti 1 milión dolárov.

George Clooney hovorí, že dcéra Ella vyzerá rovnako ako Amal

“Každý z nás – 14 z nás – dostal milión dolárov, každý z nás, sme šokovaní, ako to je?” Povedal Gerber. “On ide,” Viem, že sme všetci prešli ťažkými časy, niektorí z vás stále prechádzajú. Nemusíte sa obávať svojich detí, nemusíte sa obávať, viete, školu , nemusíte sa obávať platenia hypotéky. “

Nový cieľ života: Staňte sa 15. najlepším priateľom Georgea Clooneyho. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 5 = 7

map