Get Excited: Povstalecká Super Bowl Pregame Trailer je vonku!

Nebudeme vidieť posledný trailer pre povstalec, veľmi očakávané pokračovanie rozdielny, kým to nedeľu počas Super Bowl, ale vďaka MTV sme sa dostali vkradnúť! Film, ktorý hral divadlá za menej ako dva mesiace, nasleduje Tris Prior (hrá Shailene Woodley) a Tobias “Four” Eaton (hral Theo James), keď sa snažia uniknúť Jeanine Matthews (hrá Kate Winslet).

SÚVISIACE: 5 Fun Facts About Rozdielna séria: povstalcije Rosa Salazar

A ak ste neboli dostatočne nadšení pre premiéru filmu, dostanete tam akcie nabitý Super Bowl Pregame Trailer (pozrite sa na vrchol). V jednom minútovom klipu vidíme, že Tris sa pozerá na Jeanine a potom padá z neba, pretože na obrazovke blikajú slová “ona je tá”.

SÚVISIACE: Pozri prvý povstalec Ukážka trailer

Okrem prívesu film vydal nový filmový plagát, ktorý sa tiež objaví na špeciálnom vydaní tlače povstalec book. V novembri sme sa zaobchádzali s interaktívnymi 3-D filmovými plagátmi, ako aj s prvým prívesom na čítanie čreva, a minulý týždeň sme sa podrobne oboznámili so všetkými postavami filmu s portrétmi filmových plagátov, ktoré boli prepustené. Môžeme povedať, že čakáme 20. marca!

SÚVISIACE: Tieto Nové povstalec Charakteristické plagáty vás držia viac ako ‘Premiéra filmu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 22 = 24

map